Aminokyseliny jsou organické sloučeniny, které tvoří základ pro bílkoviny. Jsou velmi rychle vstřebatelné, tudíž jsou vhodným zdrojem energie pro sval, napomáhají regeneraci a zároveň jsou nezbytné pro svalový růst.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Zobrazit postranní panel
Vyprodáno
Bulk Powders L-Glutamine 500 g
Zavřít

Bulk Powders L-Glutamine 500 g

339 
Glutamin z řady Pure Series od Bulk Powders je nejčistší dostupný glutamin na trhu. Jedná se o neesenciální aminokyselinu, která je ve svalech zastoupena až z 60%. Při fyzické aktivitě dochází ke štěpení glutaminu v těle. Nedostatek glutaminu způsobuje ztrátu svalů, zhoršení regenerace, oslabení imunity a únavu. Proto je zapotřebí dodávat glutamin z jiných zdrojů. Suplementací glutaminu tak podpoříte anabolické procesy, růst svalů a regeneraci.
Vyprodáno
Bulk Powders Instantní BCAA 500 g
Zavřít

Bulk Powders Instantní BCAA 500 g

599 
Bulk Powders Instantní BCAA v poměru 2:1:1 jsou ideálním parťákem pro udržení tvé svalové hmoty. Aminokyseliny v BCAA tedy Leucin, Isoleucin a Valin jsou nezbytné pro podporu regenerace a zabránění procesu katabolismu. Další výhodou aminokyselin je i anabolický účinek a současně oddalují vyčerpání glykogenu ze svalů. Komplex aminokyselin je vhodný pro veškeré druhy aktivit od rekreačního cvičení až po bojové a vytrvalostní sporty.