Unikátní kombinace produktů zabalená do moderního černého boxu.

Není lepší způsob, jak někomu udělat radost, než ho obdarovat něčím výjimečným. Skvělý tip na vánoční, narozeninový, vlastně jakýkoliv dárek.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Zobrazit postranní panel
BLACKBOX - Zdraví pro ženy
Zavřít

Blackbox – Zdraví pro ženy

2665 
Zdraví pro ženy je dárkový balíček, který zahrnuje vše, co přispěje ke zkvalitnění ženského zdraví. Součástí dárkové krabičky je kolagen, který zpevňuje a tím omlazuje pokožku, napomáhá lepší funkci střev či zlepšuje paměť, kvalitu vlasů i kloubů. Maca vylepší fyzickou i psychickou kondici a dodá potřebnou energii i sílu. Zároveň harmonizuje menstruační cyklus. Ašvaganda podpoří relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Mimo jiné se zde nachází nepostradatelný hořčík a blahodárná Aloe. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.
BLACKBOX - Zdraví pro muže
Zavřít

Blackbox – Zdraví pro muže

2554 
Zdraví pro muže je balíček, který v sobě ukrývá vše, co ocení každý správný chlapák. Tribulus tablety se postarají o zlepšení plodnosti, podpoří sexuální funkce a zregulují hladinu testosteronu. Ašvganda vylepší relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Schizandra je nepostradatelným přírodním antioxidantem a pískavice pozitivně ovlivní libido. Kromě toho je v balíčku obsažená kloubní výživa a kapsle černého česneku, který je bohatým zdrojem potřebných minerálních látek. Věnuj svému muži to nejcennější, co můžeš, kvalitní dávku zdraví. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.