Unikátní kombinace produktů zabalená do moderního černého boxu.

Není lepší způsob, jak někomu udělat radost, než ho obdarovat něčím výjimečným. Skvělý tip na vánoční, narozeninový, vlastně jakýkoliv dárek.

Zobrazuji všech 11 výsledků

Zobrazit postranní panel
Balíček plný čokolády RED Delight
Zavřít

Balíček plný čokolády RED Delight

595 
Vychutnejte si luxusní chuť čokolády Red, vyrobenou mistry ze Švýcarska🇨🇭 a Francie 🇫🇷 a to bez výčitek ❤️ Obsahuje totiž o 40% méně kalorií, pouze polovinu tuku, žádný přidaný cukr a jen přírodní sladidla, přitom je její chuť více než 💯Navíc od nás dostanete ke každé objednávce DÁREK ZDARMA 🎁
Balíček BBQ omáček G Hughes
Zavřít

Balíček BBQ omáček G Hughes

777 
Barbeque sezóna začína 🥩 Těšíte se na ni stejně jako my? 😁 Víte, co Vám k dokonalému barbeque nesmí chybět? 🤔 Omáčky❗Navíc takové, které jsou bez cukru a kalorií ✅ Proto jsme pro Vás připravili mix těch nejlepších BBQ omáček americké značky G Hughes, abyste si svoje grilování 💯 vychutnali 😎Navíc od nás dostanete ke každé objednávce DÁREK ZDARMA 🎁
Balíček na Grilování
Zavřít

Balíček na Grilování

816 
Barbeque sezóna začína 🥩 Těšíte se na ni stejně jako my? 😁 Víte, co Vám k dokonalému barbeque nesmí chybět? 🤔 Omáčky a koření❗ Navíc takové, které jsou bez cukru a kalorií ✅ Proto jsme pro Vás připravili mix těch nejlepších BBQ omáček a koření z USA, abyste si svoje grilování 💯 vychutnali 😎 Barbeque sezóna začína 🥩 Těšíte se na ni stejně jako my? 😁 Víte, co Vám k dokonalému barbeque nesmí chybět? 🤔 Omáčky a koření❗ Navíc takové, které jsou bez cukru a kalorií ✅ Proto jsme pro Vás připravili mix těch nejlepších BBQ omáček a koření z USA, abyste si svoje grilování 💯 vychutnali 😎 Navíc od nás dostanete ke každé objednávce DÁREK ZDARMA 🎁
Balíček plný lanýžů
Zavřít

Balíček plný lanýžů

1204 
Víte, jak chutnají lanýže? 🤔 Možná jste už je několikrát ochutnali v restauraci. Co si s nimi ochutit svoje jídlo i doma? 🍽️ Představujeme Vám americkou značku koření Kernel, která vyhrála mnohá ocenění 🏅 a jejich luxusní řadu Truffle. Koření té nejlepší chuti, pouze z organických surovin ✅ Ochuť si doma svoje jídlo, jako v luxusní restauraci 😎Navíc od nás dostanete ke každé objednávce DÁREK ZDARMA 🎁

Blackbox – Zdraví pro ženy

2665 
Zdraví pro ženy je dárkový balíček, který zahrnuje vše, co přispěje ke zkvalitnění ženského zdraví. Součástí dárkové krabičky je kolagen, který zpevňuje a tím omlazuje pokožku, napomáhá lepší funkci střev či zlepšuje paměť, kvalitu vlasů i kloubů. Maca vylepší fyzickou i psychickou kondici a dodá potřebnou energii i sílu. Zároveň harmonizuje menstruační cyklus. Ašvaganda podpoří relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Mimo jiné se zde nachází nepostradatelný hořčík a blahodárná Aloe. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.

Blackbox č. 1

1317 
Máš ve svém okolí vášnivého gurmána nebo gurmánku? Pak je toto dárkové balení výběrových olivových olejů a luxusního Kernel koření s příchutí lanýže a parmazánu výborným tipem na vánoční dárek. Jedná se o ideální duo pro přípravu zeleninových salátů či pro pořádnou sousedskou grilovačku. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.  

Blackbox č. 2

1604 
Pořádná dávka luxusního Kernel koření s příchutí lanýže a balení výběrového olivového oleje ze slunného Španělska. Tímhle dárkovým balíčkem si získáš srdce každého vášnivého kuchaře nebo kuchařky. Lanýžové koření v kombinaci s extra panenským olivovým olejem vykouzlí ty nejlepší zeleninové saláty nebo oživí každou letní grilovačku. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.

Blackbox č. 3

1157 
Pro všechny příznivce exotických chutí vznikl dárkový balíček obsahující výběrový olivový olej ze španělských olivových hájů, nepopiratelně dobré Kernel koření a v neposlední řadě úchvatný fíkový džem. Křupavý chléb namočený v prvotřídním olivovém oleji, dochucený sýrovým Kernel kořením, a to vše podtrženo senzační chutí fíkové marmelády, mňam! K tomu ještě doporučujeme servírovat sklenku výběrového vína. Případně si prohlédni i naše další vánoční boxy. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.  

Blackbox č. 4

1115 
Dárkové balení senzačních pochutin, které obdarovanému vykouzlí úsměv na tváři. V balíčku se ukrývá populární Kernel koření, které během vteřinky vylepší popcorn, zeleninový salát anebo grilovaná masa. A aby maso během grilování klouzalo ještě lépe do krku, součástí dárku je i medová grilovací omáčka bez cukru. Pro vyvážení slaných a sladkých chutí nesmějí chybět dvě výtečná másla. Který z bestsellerů sklidí větší úspěch, arašídy s karamelovou čokoládou, nebo bílá čokoláda s oříšky? V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.

Blackbox č. 5

1105 
Ořechová másla v šesti různých příchutích, tak tenhle dárkový balíček je naprostá bomba. Tři pecky si pro tebe přichystala uznávaná blogerka Mama Domisha, první z nich je Brownie máslo, ve kterém se spojily lískové oříšky s italským kakaem. Dále tu máme snad nejoblíbenější Slaný karamel nebo Jarmillu, která je zjemněná mlékem. A v neposlední řadě bude v balíčku čekat i Lucky Alvin, a to rovnou dvakrát. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.

Blackbox – Zdraví pro muže

2554 
Zdraví pro muže je balíček, který v sobě ukrývá vše, co ocení každý správný chlapák. Tribulus tablety se postarají o zlepšení plodnosti, podpoří sexuální funkce a zregulují hladinu testosteronu. Ašvganda vylepší relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Schizandra je nepostradatelným přírodním antioxidantem a pískavice pozitivně ovlivní libido. Kromě toho je v balíčku obsažená kloubní výživa a kapsle černého česneku, který je bohatým zdrojem potřebných minerálních látek. Věnuj svému muži to nejcennější, co můžeš, kvalitní dávku zdraví. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.