V současné době trh nabízí mnoho různých doplňků stravy. Naše bylinné výrobky jsou vyrobeny z čistě přírodních složek a to i v případě kapslí z hypromelózy. Nenaleznete v nich lepek, žádná barviva nebo jiné přidané látky. Obsah kapslí je pouze bylinného původu, který je zpracován za velmi šetrných a přísných podmínek. Mnohé produkty lze zařadit do běžného redukčního jídelníčku či si s nimi obohatit výrazně stravu. Přírodní bylinné výrobky si zajisté naleznou oblíbení v každé rodině.
Pro lepší orientaci mezi produkty nahlédněte do herbáře.

Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Zobrazit postranní panel
FITFLAVOR Aloe vera - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Aloe vera – 60 kapslí

379 
Aloe vera příznivě ovlivňuje trávicí soustavu, napomáhá pročištění těla a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
FITFLAVOR Ašvaganda - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ašvaganda – 60 kapslí

379 
Ašvaganda (Withania somnifera) neboli indický ženšen napomáhá duševnímu zdraví, kognitivní činnosti, koncentraci a působí jako antioxidant.
FITFLAVOR Brahmi - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Brahmi – 60 kapslí

379 
Brahmi (Bakopa drobnolistá) obsahuje saponiny, nazývané bacopsidy, které mají pozitivní vliv na mozek, posílení paměti, koncentraci, duševní výkonnost a stres. Brahmi je antioxidant, který přispívá k normální činnosti žlučníku.
FITFLAVOR Černý česnek - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Černý česnek – 60 kapslí

429 
Česnek kuchyňský (Allium sativum) přirozeně pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi, působí jako antioxidant a podporuje normální funkci srdce a cév.
FITFLAVOR Ginkgo biloba - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ginkgo biloba – 60 kapslí

439 
Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje paměť a má antioxidační účinky.
FITFLAVOR Maca - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Maca – 60 kapslí

309 
Maca (Lepidium meyenii) má pozitivní účinky na hormonální, imunitní a nervový systém.
FITFLAVOR Ostropestřec - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ostropestřec – 60 kapslí

379 
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) přispívá k normálnímu trávení a správné funkci jater.
FITFLAVOR Pískavice - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Pískavice – 60 kapslí

299 
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) je zdroj steroidních saponinů, podporuje normální funkci imunitního systému, jater, ledvin, srdce a trávení. Působí jako antioxidant a normalizuje hladinu glukózy v krvi.
FITFLAVOR Rakytník - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Rakytník – 60 kapslí

349 
Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) má díky vysokému obsahu vitaminů C, B, D, A, E příznivý vliv na imunitu, normální stav pokožky a normální činnost kardiovaskulárního systému.
FITFLAVOR Rdesno - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Rdesno – 60 kapslí

379 
Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum) má pozitivní vliv na normální hladinu cholesterolu v krvi a na normální činnost kardiovaskulárního systému.
FITFLAVOR Schizandra - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Schizandra – 60 kapslí

429 
Klanopraška čínská (Schizandra chinesis) je bohatá na antioxidační a adaptogenní látky, přispívá k normálnímu trávení, funkci jater a dýchacího systému. Schizandra podporuje mentální pohodu.
FITFLAVOR Tribulus extrakt - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Tribulus extrakt – 60 kapslí

379 
Extrakt z plodů rostliny Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) s vysokým obsahem steroidních saponinů. Tribulus je s oblibou vyhledávaný v souvislosti s podporou sexuálních funkcí, plodnosti a k normalizaci hladiny testosteronu.