V současné době trh nabízí mnoho různých doplňků stravy. Naše bylinné výrobky jsou vyrobeny z čistě přírodních složek a to i v případě kapslí z hypromelózy. Nenaleznete v nich lepek, žádná barviva nebo jiné přidané látky. Obsah kapslí je pouze bylinného původu, který je zpracován za velmi šetrných a přísných podmínek. Mnohé produkty lze zařadit do běžného redukčního jídelníčku či si s nimi obohatit výrazně stravu. Přírodní bylinné výrobky si zajisté naleznou oblíbení v každé rodině.
Pro lepší orientaci mezi produkty nahlédněte do herbáře.

Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Zobrazit postranní panel
Balíček
BLACKBOX pro zdraví
Zavřít

BLACKBOX pro zdraví

1699 Kč
Darovat někomu možnost zlepšit si své zdraví, imunitu nebo psychiku je vskutku naplňující. S naším mixem bylinek, vitálních hub a extraktů z té správné fauny to ani nezabere tolik úsilí. Ať už se jedná o podporu jater a trávícího traktu v podobě rakytníku, imunitu podporující reishi, stárnutí zpomalující cordyceps, antioxidační čagu nebo ženšen pravý a sibiřský, jenž napomáhá vitalitě, dobré fyzické kondici nebo proti únavě. Většina bylinek se řadí i mezi adaptogeny, což jsou rostliny napomáhající ke zvládnutí stresu. Ve zkratce se tak dá říct, že blackbox je to nejlepší z tradiční medicíny v líbivém moderním balení!
FITFLAVOR Aloe vera - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Aloe vera – 60 kapslí

269 
Aloe vera příznivě ovlivňuje trávicí soustavu, napomáhá pročištění těla a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
FITFLAVOR Ašvaganga - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ašvaganga – 60 kapslí

259 
Ašvaganda (Withania somnifera) neboli indický ženšen napomáhá duševnímu zdraví, kognitivní činnosti, koncentraci a působí jako antioxidant.
FITFLAVOR Brahmi - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Brahmi – 60 kapslí

269 
Brahmi (Bakopa drobnolistá) obsahuje saponiny, nazývané bacopsidy, které mají pozitivní vliv na mozek, posílení paměti, koncentraci, duševní výkonnost a stres. Brahmi je antioxidant, který přispívá k normální činnosti žlučníku.
FITFLAVOR Černý česnek - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Černý česnek – 60 kapslí

329 
Česnek kuchyňský (Allium sativum) přirozeně pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi, působí jako antioxidant a podporuje normální funkci srdce a cév.
FITFLAVOR Ginkgo biloba - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ginkgo biloba – 60 kapslí

259 
Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje paměť a má antioxidační účinky.
FITFLAVOR Kurkumin se zázvorem a piperinem - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Kurkumin se zázvorem a piperinem – 60 kapslí

359 
Kombinace kurkuminu, zázvoru a piperinu přispívá k normálnímu trávení a správné činnosti jater.
FITFLAVOR Maca - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Maca – 60 kapslí

239 
Maca (Lepidium meyeni) má pozitivní účinky na hormonální, imunitní a nervový systém.
Vyprodáno
FITFLAVOR Ostropestřec - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ostropestřec – 60 kapslí

249 
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) přispívá k normálnímu trávení a správné funkci jater.
FITFLAVOR Pískavice - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Pískavice – 60 kapslí

239 
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) je zdroj steroidních saponinů, podporuje normální funkci imunitního systému, jater, ledvin, srdce a trávení. Působí jako antioxidant a normalizuje hladinu glukózy v krvi.
FITFLAVOR Rakytník - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Rakytník – 60 kapslí

259 
Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) má díky vysokému obsahu vitaminů C, B, D, A, E příznivý vliv na imunitu, normální stav pokožky a normální činnost kardiovaskulárního systému.
FITFLAVOR Rdesno - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Rdesno – 60 kapslí

279 
Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum) má pozitivní vliv na normální hladinu cholesterolu v krvi a na normální činnost kardiovaskulárního systému.