Rychlá svačina na doma, na cesty nebo do práce. Pro milovníky chipsů, kteří si zakládají na kvalitních ingrediencích a přívětivém složení. To všechno se zachováním dokonalých chutí s báječným křupnutím.

Zobrazuji všech 10 výsledků

Zobrazit postranní panel
Royal Jerky Beef Extreme Hot 22 g
Zavřít

Royal Jerky Beef Extreme Hot 22 g

74 
Sušené maso - Hovězí pálivé. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového krůtího masa.
Novinka
Royal Jerky Beef Jamaica 22 g
Zavřít

Royal Jerky Beef Jamaica 22 g

79 
Royal Jerky je česká značka prémiového sušeného masa, která si pro tebe přichystala speciální řadu masa „Cesta kolem světa“. Tahle konkrétní dobrota je vyrobena z hovězího masa z českých chovů, doplněná mimo jiné papričkou Chipotle. V masu na tebe nečekají žádná éčka, chemie nebo přidaná barviva, naopak se můžeš těšit na vysoké množství bílkovin. Jedná se o suprově výživnou svačinku vhodnou do hor, do práce, do školy nebo třeba na dlouhé cesty autobusem. Royal Jerky tě totiž obdaří rychlým přísunem energie. Tak co, už jsi ochutnal všechny z naší nabídky?
Novinka
Royal Jerky Beef Mexico 22 g
Zavřít

Royal Jerky Beef Mexico 22 g

79 
Royal Jerky je česká značka prémiového sušeného masa, která si pro tebe přichystala speciální řadu masa „Cesta kolem světa“. Tahle konkrétní dobrota je vyrobena z hovězího masa z českých chovů, doplněná mimo jiné sójovou a worchesterovou omáčkou. V masu na tebe nečekají žádná éčka, chemie nebo přidaná barviva, naopak se můžeš těšit na vysoké množství bílkovin. Jedná se o suprově výživnou svačinku vhodnou do hor, do práce, do školy nebo třeba na dlouhé cesty autobusem. Royal Jerky tě totiž obdaří rychlým přísunem energie. Tak co, už jsi ochutnal všechny z naší nabídky?
Royal Jerky Beef Sweet & Chilli 22 g
Zavřít

Royal Jerky Beef Sweet & Chilli 22 g

74 
Sušené maso - Hovězí Sweet & Chilli. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového Irského hovězího.
Novinka
Royal Jerky Beef Zero 22 g
Zavřít

Royal Jerky Beef Zero 22 g

79 
Royal Jerky je česká značka prémiového sušeného masa, tahle konkrétní dobrota je vyrobena z hovězího masa z českých chovů, doplněná pouze solí a pepřem. V masu na tebe nečekají žádná éčka, chemie nebo přidaná barviva, naopak se můžeš těšit na vysoké množství bílkovin. Na rozdíl od jiných reprezentantů značky Royal Jerky je tenhle zcela bez cukrů. Jedná se o suprově výživnou svačinku vhodnou do hor, do práce, do školy nebo třeba na dlouhé cesty autobusem. Royal Jerky tě totiž obdaří rychlým přísunem energie. Tak co, už jsi ochutnal všechny z naší nabídky?
Royal Jerky Pork Honey & Mustard 22 g
Zavřít

Royal Jerky Pork Honey & Mustard 22 g

74 
Sušené maso - Vepřové - Honey&Mustard. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového vepřového masa.
Royal Jerky Turkey Teriyaky 22 g
Zavřít

Royal Jerky Turkey Teriyaky 22 g

74 
Sušené maso - Krůtí Teriyaki. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového krůtího masa.
Good & Honest Popped Protein Crisps Sweet BBQ 23 g
Zavřít

Good & Honest Popped Protein Crisps Sweet BBQ 23 g

35 
Chipsy s příchutí sweet BBQ jsou ideálním svačinovým parťákem pro všechny, mimo jiné jsou totiž bez lepku a vychutnat si je mohou i vegani. Procento tuku bylo snížené, naopak se lupínkům přidalo množství proteinů. Jedna porce má krásných 104 kalorií, takže těmito chipsy nepohrdnou ani zarytí sportovci. Sweet BBQ není jedinou příchutí v naší nabídce, jakou další vyzkoušíš?
Novinka
Novo Protein Chips Sour Cream and Onion 30 g
Zavřít

Novo Protein Chips Sour Cream and Onion 30 g

49 
Novo Protein Chips Sour Cream and Onion 30 g Výživové údaje: na 100 g na 30 g Energetická hodnota 409
Novinka
Shore Scottish Seaweed Chips 25 g
Zavřít

Shore Scottish Seaweed Chips 25 g

42 
Shore Scottish Seaweed Chips 25 g Výživové údaje: na 100 g na 25 g Energetická hodnota 479 kcal/2001 kJ 120