Kořeny Kernel Season’s sahají až do roku 1999, kdy společnost poprvé představila vzorky svých produktů v kinech. Divákům se tak dostalo nových, zajímavých příchutí dříve pouze obyčejného slaného popcornu.

Koření na popcorn se v Americe stalo velmi populárním a firma Kernel Season’s je dnes jedničkou na trhu.

Jedinečné příchutě se skvěle hodí nejenom na dochucení popcornu, ale i masa, rýže nebo zeleniny.

Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Zobrazit postranní panel
Balíček
Kernel Season's Italian mafia
Zavřít

Kernel Season’s Italian mafia

Od 443 Kč
Nebezpečná italská mafie přichází se smrtelně dobrou kombinací tří Kernelů, které vás svou chutí a vůní dostanou do všech koutů italské gastronomie
Balíček na Grilování
Zavřít

Balíček na Grilování

816 
Barbeque sezóna začína 🥩 Těšíte se na ni stejně jako my? 😁 Víte, co Vám k dokonalému barbeque nesmí chybět? 🤔 Omáčky a koření❗ Navíc takové, které jsou bez cukru a kalorií ✅ Proto jsme pro Vás připravili mix těch nejlepších BBQ omáček a koření z USA, abyste si svoje grilování 💯 vychutnali 😎 Barbeque sezóna začína 🥩 Těšíte se na ni stejně jako my? 😁 Víte, co Vám k dokonalému barbeque nesmí chybět? 🤔 Omáčky a koření❗ Navíc takové, které jsou bez cukru a kalorií ✅ Proto jsme pro Vás připravili mix těch nejlepších BBQ omáček a koření z USA, abyste si svoje grilování 💯 vychutnali 😎 Navíc od nás dostanete ke každé objednávce DÁREK ZDARMA 🎁
Balíček plný lanýžů
Zavřít

Balíček plný lanýžů

1204 
Víte, jak chutnají lanýže? 🤔 Možná jste už je několikrát ochutnali v restauraci. Co si s nimi ochutit svoje jídlo i doma? 🍽️ Představujeme Vám americkou značku koření Kernel, která vyhrála mnohá ocenění 🏅 a jejich luxusní řadu Truffle. Koření té nejlepší chuti, pouze z organických surovin ✅ Ochuť si doma svoje jídlo, jako v luxusní restauraci 😎Navíc od nás dostanete ke každé objednávce DÁREK ZDARMA 🎁
BLACKBOX č. 1
Zavřít

Blackbox č. 1

1317 
Máš ve svém okolí vášnivého gurmána nebo gurmánku? Pak je toto dárkové balení výběrových olivových olejů a luxusního Kernel koření s příchutí lanýže a parmazánu výborným tipem na vánoční dárek. Jedná se o ideální duo pro přípravu zeleninových salátů či pro pořádnou sousedskou grilovačku. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.  
BLACKBOX č. 2
Zavřít

Blackbox č. 2

1604 
Pořádná dávka luxusního Kernel koření s příchutí lanýže a balení výběrového olivového oleje ze slunného Španělska. Tímhle dárkovým balíčkem si získáš srdce každého vášnivého kuchaře nebo kuchařky. Lanýžové koření v kombinaci s extra panenským olivovým olejem vykouzlí ty nejlepší zeleninové saláty nebo oživí každou letní grilovačku. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.
BLACKBOX č. 3
Zavřít

Blackbox č. 3

1157 
Pro všechny příznivce exotických chutí vznikl dárkový balíček obsahující výběrový olivový olej ze španělských olivových hájů, nepopiratelně dobré Kernel koření a v neposlední řadě úchvatný fíkový džem. Křupavý chléb namočený v prvotřídním olivovém oleji, dochucený sýrovým Kernel kořením, a to vše podtrženo senzační chutí fíkové marmelády, mňam! K tomu ještě doporučujeme servírovat sklenku výběrového vína. Případně si prohlédni i naše další vánoční boxy. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.  
Kernel Season's Sour Cream and Onion 73 g
Zavřít

Kernel Season’s Sour Cream and Onion 73 g

179 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Sour Cream and Onion – Dokážeš si vybavit vůni brambůrek s příchutí jarní cibulky? Tak přesně takhle chutná Sour Cream and Onion. My ti k tomu ale ještě přidáme jemnou chuť smetany.
Deliciou Cheesy Bacon 60 g
Zavřít

Deliciou Cheesy Bacon 60 g

149 
Deliciou Cheesy Bacon 60 g Výživové údaje: na 100 g na porci (1 g) Energetická hodnota 308,3 kcal/1290 kJ 3,1
Deliciou Everything Seasoning 60 g
Zavřít

Deliciou Everything Seasoning 60 g

149 
Deliciou Everything Seasoning 60 g Výživové údaje: na 100 g na porci (1 g) Energetická hodnota 291,5 kcal/1220 kJ 2,9
Deliciou Garlic Lovers 60 g
Zavřít

Deliciou Garlic Lovers 60 g

149 
Deliciou Garlic Lovers 60 g Výživové údaje: na 100 g na porci (1 g) Energetická hodnota 298,7 kcal/1250 kJ 3
Deliciou Nacho Cheese 60 g
Zavřít

Deliciou Nacho Cheese 60 g

149 
Deliciou Nacho Cheese 60 g Výživové údaje: na 100 g na porci (1 g) Energetická hodnota 233 kcal/932 kJ 2,3