Kořeny Kernel Season’s sahají do roku 1999, kdy společnost poprvé představila vzorky svých produktů v kinech.
Diváci tak poprvé poznali nové chutě dříve obyčejného slaného popcornu.
Koření na popcorn se v americe stalo velmi populární a Kernel Season’s je dnes jedničkou na trhu.
Jedinečné příchutě se skvěle hodí na dochucení masa, rýže, zeleniny nebo popcornu.

Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Zobrazit postranní panel

Kernel Season’s Apple Cinnamon 85g

159  69 
Datum minimální trvanlivosti do července 2020. Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vloček, jogurtu nebo například tvarohu. Apple Cinnamon – Pro milovníky amerického Apple pie přicházíme s nejnovější příchutí Apple Cinnamon. Nádherná a přirozená vůně jablek se skořicí je Ideální do ranních kaší či jiných fitness dezertů.
-57%
Kernel Season's Peaches and Cream 85g
Zavřít

Kernel Season’s Peaches and Cream 85g

159  69 
Datum minimální trvanlivosti do ledna 2020. Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vloček, jogurtu nebo například tvarohu. Peaches and Cream – Jedna z nejnovějších příchutí řady Tasty shake je vytvořena speciálně na dochucení ovesné nebo rýžové kaše. Pokud tedy chcete snídani zase trošku jinak, tak neváhejte a přičichněte si k vůni léta.
Kernel Season's Sour Cream and Onion 73g
Zavřít

Kernel Season’s Sour Cream and Onion 73g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Sour Cream and Onion – Dokážeš si vybavit vůni brambůrek s příchutí jarní cibulky? Tak přesně takhle chutná Sour Cream and Onion. My ti k tomu ale ještě přidáme jemnou chuť smetany.
-56%
Kernel Season's Strawberries and Cream 85g
Zavřít

Kernel Season’s Strawberries and Cream 85g

157  69 
Datum minimální trvanlivosti do května 2020. Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vloček, jogurtu nebo například tvarohu. Strawberries and cream - Milujete jahody a jahodové jogurty? Nyní nemusíte mít jen jogurty ale i jahodový tvaroh nebo palačinky. Je to už jen na Vaší fantazii do čeho si jemnou chuť krémových jahod přidáte.
-57%
Kernel Season's Vanilla Bean 85g
Zavřít

Kernel Season’s Vanilla Bean 85g

159  69 
Datum minimální trvanlivosti do března 2020. Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vloček, jogurtu nebo například tvarohu.
-19%
Kernel Season's White Cheddar 80g
Zavřít

Kernel Season’s White Cheddar 80g

159  129 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. White Cheddar a vajíčka jsou od teď nerozlučná dvojka.
-57%
Kernel Season´s Cheesy Caramel Corn 80g
Zavřít

Kernel Season´s Cheesy Caramel Corn 80g

159  69 
Datum minimální trvanlivosti do července 2020. Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Neobvyklá kombinace sýru cheddar a třtinového cukru zaujme především milovníky slaného karamelu.
Kernel Season's Bacon Cheddar 80g
Zavřít

Kernel Season’s Bacon Cheddar 80g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. S chutí okouřené slaniny a čedaru může být tvoje maso jako z nejlibovějších burgerů!
Kernel Season's Chile Limon 68g
Zavřít

Kernel Season’s Chile Limon 68g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Jemná chuť limetky s lehce ostrým jazýčkem z Chilli.
Kernel Season's Nacho Cheddar 80g
Zavřít

Kernel Season’s Nacho Cheddar 80g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Představ si chuť plněné kukuřičné tortilly posypanou čedarem a jemně pálivou paprikou. To celé můžeš zažít právě díky příchuti Nacho Cheddar.
Kernel Season's Cheesy Jalapeno 68g
Zavřít

Kernel Season’s Cheesy Jalapeno 68g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Pro milovníky pálivého jídla přicházíme s Jalapenos, navíc obohacenými o opravdový sýr.