Kořeny Kernel Season’s sahají až do roku 1999, kdy společnost poprvé představila vzorky svých produktů v kinech. Divákům se tak dostalo nových, zajímavých příchutí dříve pouze obyčejného slaného popcornu.

Koření na popcorn se v Americe stalo velmi populárním a firma Kernel Season’s je dnes jedničkou na trhu.

Jedinečné příchutě se skvěle hodí nejenom na dochucení popcornu, ale i masa, rýže nebo zeleniny.

Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků

Zobrazit postranní panel
Balíček
BLACKBOX plný dobrot #1
Zavřít

BLACKBOX plný dobrot #1

Od 799 Kč
Obdarujte své blízké stylovým BLACK BOXEM #1  ve kterém najdete jedinečnou kombinaci PB&J. V USA je tato kombinace velice oblíbená. Teď máte možnost zkombinovat kvalitní arašídové máslo od Lucky Alvin se 100% jahodovou marmeládou od lokálního dodavatele Džemy Kvasnička. V balíčku dále najdete sugar free BBQ omáčku G Hughes a kombinaci dvou nejoblíbenějších Kernelů Nacho Cheddar a Bacon Cheddar.

BLACKBOX plný dobrot #2

998 Kč
Obdarujte své blízké stylovým BLACK BOXEM #2  ve kterém najdete absolutní bestseller mezi Kernely - Bacon Cheddar. V balíčku na vás bude čekat i G Hughes sugar free omáčka, která se pyšní oceněním Pit Master. Dalším oceněným produktem v BLACK BOXU #2 je i velké Lucky Alvin kešu máslo, které získalo dvě hvězdy v prestižní celosvětové soutěži Great Teaste. Nebyl by to ale baliček plný šampiónů, kdybychom vynechali arašídové máslo s bílou čokoládou, které je mezi másly LA to úplně nejprodávanější. Nakonec v boxu najdete i 20 nejoblíbenějších nápojů v prášku - Bolero.
Balíček
BLACKBOX plný Kernelů
Zavřít

BLACKBOX plný Kernelů

948 Kč
Obdarujte své blízké stylovým BLACK BOXEM #3 ve kterém je 6 delikátních a jedinečných Kernelů. Ty poslouží buď podle svého původního záměru pro dochucení popcornu nebo pro okořenění jakéhokoliv jídla, kterému doladí chuť do dokonalosti.
Balíček
Kernel Season's Italian mafia
Zavřít

Kernel Season’s Italian mafia

Od 443 Kč
Nebezpečná italská mafie přichází se smrtelně dobrou kombinací tří Kernelů, které vás svou chutí a vůní dostanou do všech koutů italské gastronomie
Kernel Season's Sour Cream and Onion 73 g
Zavřít

Kernel Season’s Sour Cream and Onion 73 g

179 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Sour Cream and Onion – Dokážeš si vybavit vůni brambůrek s příchutí jarní cibulky? Tak přesně takhle chutná Sour Cream and Onion. My ti k tomu ale ještě přidáme jemnou chuť smetany.
Kernel Season's White Cheddar 80 g
Zavřít

Kernel Season’s White Cheddar 80 g

179 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. White Cheddar a vajíčka jsou od teď nerozlučná dvojka.
Novinka
Kernel Truffle Season's Aged White Cheddar Truffle 68 g
Zavřít

Kernel Truffle Season’s Aged White Cheddar Truffle 68 g

301 
Oblíbené, jedinečné, a hlavně velmi kvalitní Kernel koření s výjimečnou kombinací chutí v podobě lanýže a kvalitních organických potravin. Ochuťte si svůj čerstvě upražený popcorn, ugrilované maso, anebo třeba zeleninový salát či těstoviny senzační souhrou česneku, čedaru, luxusního bílého lanýže a cibule. Bílý lanýž má navíc skvělé zdravotní účinky, jako je podpora celkového imunitního systému nebo posílení funkce ledvin. Neváhejte vyzkoušet i další úžasné, a hlavně jedinečné příchutě z naší nabídky. Obyčejnému koření již dávno odzvonilo, nyní je tady Kernel sezóna.
Novinka
Kernel Truffle Season's Butter & White Truffle 79 g
Zavřít

Kernel Truffle Season’s Butter & White Truffle 79 g

301 
Spojení másla s bílým lanýžem dalo vzniknout nové příchuti oblíbeného, a hlavně maximálně kvalitního Kernel koření. Využít tuto výjimečnou souhru organických a luxusních ingrediencí můžete na spoustu pokrmů. Zkuste Kernel kořením posypat například maso, těstoviny nebo nějaký zeleninový salát. Bílý lanýž má navíc skvělé zdravotní účinky, jako je podpora celkového imunitního systému nebo posílení funkce ledvin. Neváhejte vyzkoušet i další senzační, a především jedinečné příchutě z naší nabídky. Obyčejnému koření již dávno odzvonilo, nyní je tady Kernel sezóna.
Novinka
Kernel Truffle Season's Parmesan & White Truffle 65 g
Zavřít

Kernel Truffle Season’s Parmesan & White Truffle 65 g

301 
Kombinace bílého lanýže s vyzrálým parmezánem dokonale oživí nejenom právě vypukaný popcorn, ale i různé zeleninové saláty, těstoviny anebo třeba ogrilovaná masa. Kernel koření je jedinečným produktem, který v sobě ukrývá kvalitní organické suroviny. Bílý lanýž je luxusní potravinou, která se pyšní skvělými zdravotními účinky, jako je podpora celkového imunitního systému nebo posílení funkce ledvin. Neváhejte vyzkoušet i další senzační, a hlavně jedinečné příchutě z naší nabídky. Obyčejnému koření již dávno odzvonilo, nyní je tady Kernel sezóna.
Novinka
Kernel Truffle Season's White Truffle 68 g
Zavřít

Kernel Truffle Season’s White Truffle 68 g

301 
Už jste vyzkoušeli čerstvě vypukaný popcorn, upečené maso, zeleninový salát či jinou přílohu s příchutí luxusu v podobě bílého lanýže a kvalitních organických surovin? Ve světě velmi populární, jedinečné a opravdu kvalitní Kernel popcorn koření si pro vás přichystalo novou příchuť složenou pouze z organických surovin. Bílý lanýž má navíc skvělé zdravotní účinky, jako je podpora celkového imunitního systému nebo posílení funkce ledvin. Neváhejte vyzkoušet i další senzační, a hlavně jedinečné příchutě z naší nabídky. Obyčejnému koření již dávno odzvonilo, nyní je tady Kernel sezóna.
Kernel Season's Bacon Cheddar 80 g
Zavřít

Kernel Season’s Bacon Cheddar 80 g

179 
Sypká kořenící směs Kernel Season’s z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. S chutí okouřené slaniny a čedaru může být tvoje maso jako z nejlibovějších burgerů!