Kořeny Kernel Season’s sahají až do roku 1999, kdy společnost poprvé představila vzorky svých produktů v kinech. Divákům se tak dostalo nových, zajímavých příchutí dříve pouze obyčejného slaného popcornu.

Koření na popcorn se v Americe stalo velmi populárním a firma Kernel Season’s je dnes jedničkou na trhu.

Jedinečné příchutě se skvěle hodí nejenom na dochucení popcornu, ale i masa, rýže nebo zeleniny.

Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Zobrazit postranní panel

BLACKBOX plný dobrot #1

Od 799 Kč
Obdarujte své blízké stylovým BLACK BOXEM #1  ve kterém najdete jedinečnou kombinaci PB&J. V USA je tato kombinace velice oblíbená. Teď máte možnost zkombinovat kvalitní arašídové máslo od Lucky Alvin se 100% jahodovou marmeládou od lokálního dodavatele Džemy Kvasnička. V balíčku dále najdete sugar free BBQ omáčku G Hughes a kombinaci dvou nejoblíbenějších Kernelů Nacho Cheddar a Bacon Cheddar.

BLACKBOX plný dobrot #2

998 Kč
Obdarujte své blízké stylovým BLACK BOXEM #2  ve kterém najdete absolutní bestseller mezi Kernely - Bacon Cheddar. V balíčku na vás bude čekat i G Hughes sugar free omáčka, která se pyšní oceněním Pit Master. Dalším oceněným produktem v BLACK BOXU #2 je i velké Lucky Alvin kešu máslo, které získalo dvě hvězdy v prestižní celosvětové soutěži Great Teaste. Nebyl by to ale baliček plný šampiónů, kdybychom vynechali arašídové máslo s bílou čokoládou, které je mezi másly LA to úplně nejprodávanější. Nakonec v boxu najdete i 20 nejoblíbenějších nápojů v prášku - Bolero.

BLACKBOX plný Kernelů

948 Kč
Obdarujte své blízké stylovým BLACK BOXEM #3 ve kterém je 6 delikátních a jedinečných Kernelů. Ty poslouží buď podle svého původního záměru pro dochucení popcornu nebo pro okořenění jakéhokoliv jídla, kterému doladí chuť do dokonalosti.
Balíček
Kernel Season's Italian mafia
Zavřít

Kernel Season’s Italian mafia

Od 443 Kč
Nebezpečná italská mafie přichází se smrtelně dobrou kombinací tří Kernelů, které vás svou chutí a vůní dostanou do všech koutů italské gastronomie
-57%
Kernel Season's Peaches and Cream 85 g
Zavřít

Kernel Season’s Peaches and Cream 85 g

69 
Datum minimální trvanlivosti do ledna 2020. Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vloček, jogurtu nebo například tvarohu. Peaches and Cream – Jedna z nejnovějších příchutí řady Tasty shake je vytvořena speciálně na dochucení ovesné nebo rýžové kaše. Pokud tedy chcete snídani zase trošku jinak, tak neváhejte a přičichněte si k vůni léta.
Vyprodáno
Kernel Season's Sour Cream and Onion 73 g
Zavřít

Kernel Season’s Sour Cream and Onion 73 g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Sour Cream and Onion – Dokážeš si vybavit vůni brambůrek s příchutí jarní cibulky? Tak přesně takhle chutná Sour Cream and Onion. My ti k tomu ale ještě přidáme jemnou chuť smetany.
Vyprodáno
Kernel Season's White Cheddar 80 g
Zavřít

Kernel Season’s White Cheddar 80 g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. White Cheddar a vajíčka jsou od teď nerozlučná dvojka.
Vyprodáno
Kernel Season's Bacon Cheddar 80 g
Zavřít

Kernel Season’s Bacon Cheddar 80 g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. S chutí okouřené slaniny a čedaru může být tvoje maso jako z nejlibovějších burgerů!
Vyprodáno
Kernel Season's Nacho Cheddar 80 g
Zavřít

Kernel Season’s Nacho Cheddar 80 g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Představ si chuť plněné kukuřičné tortilly posypanou čedarem a jemně pálivou paprikou. To celé můžeš zažít právě díky příchuti Nacho Cheddar.
Vyprodáno
Kernel Season's Cheesy Jalapeno 68 g
Zavřít

Kernel Season’s Cheesy Jalapeno 68 g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Pro milovníky pálivého jídla přicházíme s Jalapenos, navíc obohacenými o opravdový sýr.
Vyprodáno
Kernel Season's Garlic Parmesan 80 g
Zavřít

Kernel Season’s Garlic Parmesan 80 g

159 
Sypká kořenící směs Kernel Season's z USA. Ideální na dochucení vajíček, masa, příloh nebo popcornu. Připrav se na pořádnou chuť Itálie s česnekem a parmezánem v tom nejlahodnějším poměru.