Každá bolest celkově ovlivňuje pohyb a působí nepříznivě na organismus. Kloubní výživa, která obsahuje kombinaci aktivních látek, poskytne nejen úlevu kloubům, ale rovněž má příznivý vliv na zdravý vývoj kostí, kůže, nehtů, vlasů a šlach. Dokáže proniknout do každé skulinky a přinést dostatečnou úlevu celému tělu.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Zobrazit postranní panel
FITFLAVOR Proagilin - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Proagilin – 60 kapslí

489 
Proagilin je kloubní přípravek obsahující unikátní kombinaci sedmi aktivních látek s příznivým vlivem na klouby, šlachy, kosti, kůži, nehty a vlasy.
BLACKBOX - Zdraví pro ženy
Zavřít

Blackbox – Zdraví pro ženy

2665 
Zdraví pro ženy je dárkový balíček, který zahrnuje vše, co přispěje ke zkvalitnění ženského zdraví. Součástí dárkové krabičky je kolagen, který zpevňuje a tím omlazuje pokožku, napomáhá lepší funkci střev či zlepšuje paměť, kvalitu vlasů i kloubů. Maca vylepší fyzickou i psychickou kondici a dodá potřebnou energii i sílu. Zároveň harmonizuje menstruační cyklus. Ašvaganda podpoří relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Mimo jiné se zde nachází nepostradatelný hořčík a blahodárná Aloe. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.
BLACKBOX - Zdraví pro muže
Zavřít

Blackbox – Zdraví pro muže

2554 
Zdraví pro muže je balíček, který v sobě ukrývá vše, co ocení každý správný chlapák. Tribulus tablety se postarají o zlepšení plodnosti, podpoří sexuální funkce a zregulují hladinu testosteronu. Ašvganda vylepší relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Schizandra je nepostradatelným přírodním antioxidantem a pískavice pozitivně ovlivní libido. Kromě toho je v balíčku obsažená kloubní výživa a kapsle černého česneku, který je bohatým zdrojem potřebných minerálních látek. Věnuj svému muži to nejcennější, co můžeš, kvalitní dávku zdraví. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.