Ukončení e-shopu FITFLAVOR.CZ

S lítostí oznamujeme ukončení vašeho oblíbeného e-shopu FITFLAVOR.CZ.

VŠECHNY OBJEDNÁVKY, KTERÉ JSME PŘIJALI DO TÉTO CHVÍLE BUDOU VYŘÍZENY! NEMUSÍTE O NĚ MÍT STRACH.

 

Byla to úžasná cesta, plná vzpomínek, zkušeností a krásných momentů, které jsme mohli sdílet s vámi všemi.

V únoru 2018 jsme obdrželi naši první objednávku Kernel Season’s, celkem 156 kusů. Již od začátku roku 2017 jsme měli v plánu přivést Kernel Season’s do ČR, ale finanční prostředky nám tehdy chyběly. Naši cestu jsme začali pouze s Kernel Season’s. Na začátku jsme je prodávali známým, rozváželi je do několika fitness center a objednávky jsme realizovali přes Instagram. 18. září 2018 jsme spustili první verzi našeho webu a 28.-29. září 2018 jsme vystavovali na Evls, což pro nás byla nezapomenutelná zkušenost.

Během našeho podnikání jsme měli to štěstí, že jsme mohli poznat mnoho úžasných lidí, navázat nové vztahy a budovat silná partnerství. Chtěli bychom zvláště poděkovat Igoru Illesovi, Vojtovi Trnkovi, Sebastianu Gunčíkovi, Davidu Švábovi, Monice Hosnedlové, Janu Turkovi, Mateuszovi Legierskimu, Honzovi Tyrkovi, Michaela Bauerové, Petrovi Kaiserovi, Aleši Bursovi, Matěji Ryšavému, našim úžasným ženám a všem ostatním, kteří byli s námi na této cestě.

Díky Bolero drinks jsme vás naučili, jak důležitý je pitný režim a jak může být zábavný a chutný. Produkty Kernel Season’s vám umožnily ochucovat si jídlo během diet, a jsme přesvědčeni, že to mnohému závodníkovi pomohlo k vítězství. Byli jsme tu, abychom vám představili nové možnosti a otevřeli dveře k zdravějším a chutnějším alternativám.

Jsme pyšní na to, že jsme vytvořili vlastní řadu vitamínů, minerálů, bylinek a vitálních hub, která nabízí všechno, co potřebujete pro podporu vašeho zdraví a pohody. Přivedli jsme vám sortiment produktů bez cukru v nebývalém množství a spektru, včetně energetických nápojů. Možná právě díky našim snahám máte nyní tak bohatý výběr Monster Energy bez cukru v obchodech, a ano, jsme si jisti, že jsme tomu výrazně napomohli :).

Naše úsilí a snaha přinášet vám nejlepší produkty byly vždy poháněny touhou po inovacích a zlepšování kvality života. Naší vizí bylo vytvořit prostředí, kde máte možnost vybrat si to nejlepší pro vaše tělo a duši. Jsme vděční, že jsme mohli být vaším průvodcem na této cestě k objevování nových chutí a lepšího životního stylu.

Díky vám všem jsme mohli přinášet na trh nové a unikátní produkty, od energetických nápojů přes čokolády bez cukru, spreje na vaření až po Bolero drinks. Bylo to pro nás potěšení a privilegium být součástí vašich životů a mohli jsme poznat a potkat tak skvělé lidi na různých eventech. Jsme vděční za všechen support, pozitivní zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku, které jsme od vás během let obdrželi.

V neposlední řadě bychom vám chtěli z celého srdce poděkovat za vaši podporu, důvěru a laskavost. Bylo to úžasné dobrodružství, a ačkoliv je nyní u konce, budeme na něj vždy s láskou vzpomínat.

S láskou a vděkem, Filip a Martin ♥

 

7
Společně strávenných let
9722
Vašich objednávek
12
Eventů kde jsme se potkali
896
Úžasných produktů
255000
Unikátních návštěvníků e-shopu
1
Zlaté hodnocení na Heureka
Kontakt

Stále máme a budeme mít dostupné e-maily:

objednavky@fitflavor.cz
filip.novak@fitflavor.cz
martin.wolfschlager@fitflavor.cz