Sladké sycené nápoje bez cukru, které tě překvapí svými jedinečnými příchutěmi.
Vybrat si můžeš od klasických sycených nápojů až po energetické nápoje.

Zobrazen 1. – 12. z 36 výsledků

Zobrazit postranní panel
Kvasnička borůvkový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička borůvkový sirup 0,5 l

175 
Sirup připravený z lesních borůvek je výtečný do perlivých i neperlivých limonád. Pro zvýraznění chuti doporučujeme přidat několik lístečků máty. Borůvky jsou navíc kvalitním zdrojem vitaminů, a dokonce působí jako antidepresivum. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu chutná a rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici. 
Novinka
Kvasnička černorybízový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička černorybízový sirup 0,5 l

149 
Vytvořte si výtečnou rybízovou limonádu z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu černého rybízu, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků meduňky. Černý rybíz je navíc cenným zdrojem vitaminu C a antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naši imunitu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.
Kvasnička citronový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička citronový sirup 0,5 l

159 
Citronový sirup je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi osvěžující, jemně kyselé nápoje. S přidáním neperlivé či perlivé vody si vmžiku vykouzlíte skvělou limonádu, kterou můžete ještě o chlup vylepšit přidáním několika lístků máty nebo meduňky. Neváhejte vyzkoušet i jiné sirupy z nabídky, která je opravdu chutná a rozsáhlá.
Novinka
Kvasnička grepový sirup s dužinou 0,5 l
Zavřít

Kvasnička grepový sirup s dužinou 0,5 l

175 
Vytvořte si senzační grepovou limonádu jako z prvotřídní restaurace, a to z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu grepu, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty vodní. Grapefruit je navíc doslova přeplněný vitaminem B1, C i K a zlepšuje tak celkovou obranyschopnost organismu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.
Kvasnička jahodový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička jahodový sirup 0,5 l

159 
Vytvořte si výtečnou jahodovou limonádu z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu jahod, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty. Navíc se o jahodách tvrdí, že mají pozitivní vliv na lidskou psychiku, no může být tento sirup ještě lepší? Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici. 
Novinka
Kvasnička malinový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička malinový sirup 0,5 l

159 
Vytvořte si báječnou malinovou limonádu jako z prvotřídní restaurace z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu vyzrálých malin, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty peprné. Maliny jsou navíc cenným zdrojem antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naši imunitu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.
Novinka
Kvasnička mangový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička mangový sirup 0,5 l

175 
Vytvořte si exotickou mangovou limonádu jako z prvotřídní zahraniční restaurace, a to z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu manga, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty vodní nebo meduňky. Mango je navíc plné vitaminů, vlákniny i draslíku a podílí se tak na pročišťování organismu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.
-29%
7UP Free 330 ml
Zavřít

7UP Free 330 ml

24 
7UP Free 330 ml Výživové údaje na 100 ml Energetická hodnota 2 kcal/8,38 kJ Tuky 0 g z toho nenasycené
Coca Cola Vanilla Zero 330 ml
Zavřít

Coca Cola Vanilla Zero 330ml

29 
Populární nápoj Coca Cola s vanilkovou příchutí, navíc ve verzi bez cukru.
-29%
Pepsi Max Cherry 330 ml
Zavřít

Pepsi Max Cherry 330 ml

24 
Pepsi limonáda původem z Velké Británie s třešňovou příchutí, v jejímž složení se nenacházejí žádné cukry ani tuky. Dopřejte si maximum třešňové chuti bez zbytečných kalorií navíc. Aby toho nebylo málo, díky obsahu kofeinu své tělo doplníte i energií.
Pepsi Max Raspberry 330 ml
Zavřít

Pepsi Max Raspberry 330 ml

34 
Malinová limonáda od Pepsi, oblíbené americké značky nápojů. V plechovce se nenacházejí žádné přidané cukry nebo tuky. Vychutnejte si malinové osvěžení bez přebytečných kalorií. Ve složení Pepsi se navíc vyskytuje kofein, který vašemu tělu dodá navíc dodá energii.
Tango Orange 330 ml
Zavřít

Tango Orange 330 ml

29 
Perlivá soda bez cukru ochucená šťavnatým pomerančem, která se ve Velké Británii vyrábí již od roku 1950. V plechovce na vás nečekají žádné uměle přidané cukry, tuky nebo kalorie. Dopřejte si oblíbenou limonádu Tango se skvělou příchutí pomeranče pečlivě vychlazenou.