Sladké sycené nápoje bez cukru, které tě překvapí svými jedinečnými příchutěmi.
Vybrat si můžeš od klasických sycených nápojů až po energetické nápoje.

Zobrazen 1. – 12. z 90 výsledků

Zobrazit postranní panel

Kvasnička borůvkový sirup 0,5 l

149 
Sirup připravený z lesních borůvek je výtečný do perlivých i neperlivých limonád. Pro zvýraznění chuti doporučujeme přidat několik lístečků máty. Borůvky jsou navíc kvalitním zdrojem vitaminů, a dokonce působí jako antidepresivum. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu chutná a rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.   
-6%
Kvasnička černorybízový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička černorybízový sirup 0,5 l

149 
Vytvořte si výtečnou rybízovou limonádu z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu černého rybízu, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků meduňky. Černý rybíz je navíc cenným zdrojem vitaminu C a antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naši imunitu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.
Vyprodáno
Kvasnička citronový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička citronový sirup 0,5 l

159 
Citronový sirup je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi osvěžující, jemně kyselé nápoje. S přidáním neperlivé či perlivé vody si vmžiku vykouzlíte skvělou limonádu, kterou můžete ještě o chlup vylepšit přidáním několika lístků máty nebo meduňky. Neváhejte vyzkoušet i jiné sirupy z nabídky, která je opravdu chutná a rozsáhlá.
Vyprodáno
Kvasnička grepový sirup s dužinou 0,5 l
Zavřít

Kvasnička grepový sirup s dužinou 0,5 l

175 
Vytvořte si senzační grepovou limonádu jako z prvotřídní restaurace, a to z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu grepu, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty vodní. Grapefruit je navíc doslova přeplněný vitaminem B1, C i K a zlepšuje tak celkovou obranyschopnost organismu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.

Kvasnička jahodový sirup 0,5 l

149 
Vytvořte si výtečnou jahodovou limonádu z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu jahod, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty. Navíc se o jahodách tvrdí, že mají pozitivní vliv na lidskou psychiku, no může být tento sirup ještě lepší? Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici. 
-6%
Kvasnička malinový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička malinový sirup 0,5 l

165 
Vytvořte si báječnou malinovou limonádu jako z prvotřídní restaurace z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu vyzrálých malin, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty peprné. Maliny jsou navíc cenným zdrojem antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naši imunitu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.

Kvasnička mangový sirup 0,5 l

165 
Vytvořte si exotickou mangovou limonádu jako z prvotřídní zahraniční restaurace, a to z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu manga, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty vodní nebo meduňky. Mango je navíc plné vitaminů, vlákniny i draslíku a podílí se tak na pročišťování organismu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.
Vyprodáno
Body&Future Almond 1 l
Zavřít

Body&Future Almond 1 l

49 
Jednolitrové veganské mléko s mandlovou příchutí, které je navíc zabalené v ekologickém obalu. Pochutnají si na něm i osoby s intolerancí laktózy, jelikož žádnou neobsahuje. Vaše tělo obdaruje nejenom lahodnou chutí, ale i porcí vitaminu D a vápníku. Ozvláštněte mandlovým mlékem například svoji ranní kávu nebo svačinové smoothie či si ho dopřejte samotné.
Vyprodáno
Body&Future Coconut 1 l
Zavřít

Body&Future Coconut 1 l

49 
Jednolitrové veganské mléko s kokosovou příchutí, které je navíc zabalené v ekologickém obalu. Pochutnají si na něm i osoby s intolerancí laktózy, jelikož žádnou neobsahuje. Vaše tělo obdaruje nejenom lahodnou chutí, ale i porcí vitaminu D a vápníku. Ozvláštněte kokosovým mlékem například svoji ranní kávu nebo svačinové smoothie nebo si ho dopřejte samotné.
Vyprodáno
Body&Future Soya 1 l
Zavřít

Body&Future Soya 1 l

49 
Jednolitrové veganské mléko s přídavkem sóji, které je navíc zabalené v ekologickém obalu. Pochutnají si na něm i osoby s intolerancí laktózy, jelikož žádnou neobsahuje. Vaše tělo obdaruje nejenom lahodnou chutí, ale i porcí vitaminu D a vápníku. Ozvláštněte sójovým mlékem například svoji ranní kávu nebo svačinové smoothie nebo si ho dopřejte samotné.
Vyprodáno
Body&Future Vitamin water Antiox 400 ml
Zavřít

Body&Future Vitamin water Antiox 400 ml

39 
Vitaminová voda vás efektivně osvěží během jakéhokoliv fyzického výkonu či během běžných každodenních aktivit. Ve složení najdete kofein, dávku vitaminů i minerálních látek a jablečno-brusinkovou příchuť. V naší nabídce naleznete i několik dalších příchutí, díky kterým bude dodržování pravidelného pitného režimu více než snadné.
Vyprodáno
Body&Future Vitamin water Boost 400 ml
Zavřít

Body&Future Vitamin water Boost 400 ml

39 
Vitaminová voda vás efektivně osvěží během jakéhokoliv fyzického výkonu či během běžných každodenních aktivit. Ve složení najdete kofein, dávku vitaminů i minerálních látek a oblíbenou citrusovou příchuť. V naší nabídce naleznete i několik dalších příchutí, díky kterým bude dodržování pravidelného pitného režimu více než snadné.