Sladké sycené nápoje bez cukru, které tě překvapí svými jedinečnými příchutěmi.
Vybrat si můžeš od klasických sycených nápojů až po energetické nápoje.

Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Zobrazit postranní panel

Kvasnička borůvkový sirup 0,5 l

149 
Sirup připravený z lesních borůvek je výtečný do perlivých i neperlivých limonád. Pro zvýraznění chuti doporučujeme přidat několik lístečků máty. Borůvky jsou navíc kvalitním zdrojem vitaminů, a dokonce působí jako antidepresivum. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu chutná a rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.   
-6%
Kvasnička černorybízový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička černorybízový sirup 0,5 l

149 
Vytvořte si výtečnou rybízovou limonádu z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu černého rybízu, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků meduňky. Černý rybíz je navíc cenným zdrojem vitaminu C a antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naši imunitu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.

Kvasnička jahodový sirup 0,5 l

149 
Vytvořte si výtečnou jahodovou limonádu z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu jahod, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty. Navíc se o jahodách tvrdí, že mají pozitivní vliv na lidskou psychiku, no může být tento sirup ještě lepší? Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici. 
-6%
Kvasnička malinový sirup 0,5 l
Zavřít

Kvasnička malinový sirup 0,5 l

165 
Vytvořte si báječnou malinovou limonádu jako z prvotřídní restaurace z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu vyzrálých malin, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty peprné. Maliny jsou navíc cenným zdrojem antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naši imunitu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.

Kvasnička mangový sirup 0,5 l

165 
Vytvořte si exotickou mangovou limonádu jako z prvotřídní zahraniční restaurace, a to z pohodlí domova. Stačí do tohoto lahodného sirupu, vyrobeného ze značného podílu manga, přilít neperlivou či perlivou vodu a osvěžující nápoj je na světě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přihodit i několik lístečků máty vodní nebo meduňky. Mango je navíc plné vitaminů, vlákniny i draslíku a podílí se tak na pročišťování organismu. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.

7UP Cherry Zero 355 ml

45 
7UP Cherry Zero 355 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 0 kcal/0 kJ Tuky 0 g z toho

Kinley London Style Tonic Water Zero 1,5 l

19 
Kinley London Style Tonic Water Zero 1,5 l Výživové údaje na 100ml Energetická hodnota 2 kcal/7 kJ Tuky 0 g

Lipton ledový zelený čaj s příchutí broskve bez cukru 1,5 l CZ

26 
Dopřejte si lahodnou chuť oblíbeného broskvového ledového čaje značky Lipton. Tentokrát je navíc se sníženým obsahem kalorií a cukrů. Pro ještě větší čajový zážitek doporučujeme nápoj doplnit o plátek citronu a pár kostek ledu. A poté už jenom na zdraví!

Lipton Lemon Ice Tea Zero 1,5 l PL

26 
Dopřejte si lahodnou chuť oblíbeného citonového ledového čaje značky Lipton. Tentokrát je navíc se sníženým obsahem kalorií a cukrů. Pro ještě větší čajový zážitek doporučujeme nápoj doplnit o plátek citronu a pár kostek ledu. A poté už jenom na zdraví!

Lipton Sparkling Ice Tea Zero Sugar 330 ml

29 
Lipton Sparkling Ice Tea Zero Sugar 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 3 kcal/9 kJ Tuky <0,5 

Pepsi Max Lime Zero Sugar 330 ml

15 
Pepsi Max Lime Zero Sugar 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 1 kcal/3 kJ Tuky 0 g

Pepsi Max Mango Zero Sugar 330 ml

15 
Pepsi Max Mango Zero Sugar 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 1 kcal/2 kJ Tuky 0 g