Když chce člověk opravdu zdravý a kvalitní prožitek, musí začít od základu. Proto jsme se rozhodli ti nabídnout výběr mouk a pečících prášků plně organického složení.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazit postranní panel
Vyprodáno
Lucky Alvin kešu mouka 500 g
Zavřít

Lucky Alvin kešu mouka 500 g

239 
Mouka z kešu ořechů, která plnohodnotně nahradí klasickou mouku. Je vhodná jak na pečení, tak dochucení a zdobení sladkých i slaných pokrmů. Kešu mouka obsahuje méně tuků, než ostatní ořechové mouky a je zdrojem draslíku, fosforu a hořčíku. Je i dobrým zdrojem antioxidantů a přirozeně neobsahuje lepek. Lucky Alvin nakonec balí své mouky do 100 % kompostovatelných obalů!  
Vyprodáno
Lucky Alvin kokosová mouka 500 g
Zavřít

Lucky Alvin kokosová mouka 500 g

129 
Mouka ze strouhaného kokosu, která plnohodnotně nahradí klasickou mouku. Je vhodná jak na pečení, tak dochucení a zdobení sladkých i slaných pokrmů. Kokosová mouka je bohatá na minerální látky a je zdrojem vitamínu B, C a E. Je přirozeně bezlepková a obsahuje vysoké množství vlákniny. Lucky Alvin nakonec balí své mouky do 100 % kompostovatelných obalů! MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO: 2.4.2021
Vyprodáno
Lucky Alvin mandlová mouka 500 g
Zavřít

Lucky Alvin mandlová mouka 500 g

279 
Mouka z blanšírovaných mandlí, která plnohodnotně nahradí klasickou mouku. Je vhodná jak na pečení, tak dochucení a zdobení sladkých i slaných pokrmů. Mandlová mouka obsahuje vysoké množství vlákniny, a přirozeně neobsahuje lepek. Lucky Alvin nakonec balí své mouky do 100 % kompostovatelných obalů! MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO: 13.06.2021
Vyprodáno
Adams Brot Proteinové bulky 200 g
Zavřít

Adams Brot Proteinové bulky 200 g

199 
Směs na pečení s vysokým obsahem bílkovin (59 g bílkovin na 100 g) a nízkým obsahem sacharidů a tuků. Obsahuje kvalitní organické suroviny bez sóji a vajec. Z jednoho balení vytvoříte 4 bulky, z nichž každá bulka obsahuje neuvěřitelných 30 g bílkovin!
Vyprodáno
Adams Cake 125 g
Zavřít

Adams Cake 125 g

189 
Mix na pečení Adams Cake může být i tvým řešením zdravé oslavy narozenin. Neobsahuje sóju ani lepek, výborná chuť je zde zaručena přítomností přírodní kokosové a mandlové mouky vysoké kvality. Přísun bílkovin je zaručen syrovátkovým proteinem. Tahle super organická směs na dort nebo muffiny už potřebuje jen vodu!
Vyprodáno
Adams Proteinová Pizza 150 g
Zavřít

Adams Proteinová Pizza 150 g

199 
Směs na pečení s vysokým obsahem bílkovin (28 g bílkovin na 100 g) a nízkým obsahem sacharidů a tuků. Obsahuje kvalitní organické suroviny bez sóji a lepku.