Novinka
Bang Black Cherry Vanilla 500 ml
Zavřít

Bang Black Cherry Vanilla 500 ml

74 
Bang je energetický nápoj, který se na českém trhu jen tak nenajde. Přichází s příchutěmi, které u nás nemají obdoby. Vyzkoušej něco jiného, lahodného a zároveň bez přebytečných kalorií.
Novinka
Fanta Watermelon Zero 250 ml
Zavřít

Fanta Watermelon Zero 250 ml

34 
Fanta Watermelon Zero 250 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 2 kcal/8 kJ Tuky 0 g z toho
Novinka
Monster Energy Ultra Citron 500 ml
Zavřít

Monster Energy Ultra Citron 500 ml

58 
Už není nutno si odpírat tvůj oblíbený energy drink kvůli obsahu velkého množství cukru. Zanedbatelné množství kalorií a žádný cukr zajišťuje ten správný zážitek explozivních chutí energetických nápojů značky Monster! Nabízíme v mnoho variantách příchutě.
Novinka
La Croix Apricot 355 ml
Zavřít

La Croix Apricot 355 ml

29 
Čistá voda bublinková voda bez přidaného cukru, soli a umělých sladidel. Pouze přírodní meruňkové aroma, které vytváří osvěžující nádech v každém doušku.
Novinka
Better Than Thai Style 385 g
Zavřít

Better Than Thai Style 385 g

84 
Těstoviny z konjakové mouky a ovesné vlákniny bez lepku, které obsahují pouze 9 kcal a 100 g. Jsou zcela organické, neobsahují pšenici, tuk ani cukry.
Novinka
Lipton Green Ice Tea low in calories 330 ml
Zavřít

Lipton Green Ice Tea low in calories 330 ml

29 
Lipton Green Ice Tea low in calories 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 15 kcal/64 kJ Tuky
Novinka
Sprite Zero 850 ml
Zavřít

Sprite Lemon-Lime Zero 2 l

110 
Oblíbený nápoj Sprite bez cukru ve veliké 2 l láhvi.
Novinka
Tango Orange 330 ml
Zavřít

Tango Orange 330 ml

29 
Tango Orange 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 4 kcal/15 kJ Tuky 0 g z toho nenasycené
Novinka
Tango Strawberry Watermelon 330 ml
Zavřít

Tango Strawberry Watermelon 330 ml

29 
Tango Strawberry Watermelon 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 3 kcal/15 kJ Tuky 0 g z toho
Novinka
Tango Tropical 330 ml
Zavřít

Tango Tropical 330 ml

29 
Tango Tropical 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 4 kcal/16 kJ Tuky 0 g z toho nenasycené
Novinka
Hershey´s Twizzlers sugar free 141 g
Zavřít

Hershey´s Twizzlers sugar free 141 g

149 
Hershey´s Twizzlers sugar free 141 g Výživové údaje: na 100 g Energetická hodnota 250 kcal/1041 kJ Tuky 1,78 g z
Novinka
Hershey´s Jolly Rancher sugar free 102 g
Zavřít

Hershey´s Jolly Rancher sugar free 102 g

149 
Hershey´s Jolly Rancher sugar free 102 g Výživové údaje: na 100 g Energetická hodnota 218,75 kcal/915 kJ Tuky 0 g
Novinka
Pepsi Max Raspberry 330 ml
Zavřít

Pepsi Max Raspberry 330 ml

34 
Pepsi Max Raspberry 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 0,5 kcal/2 kJ Tuky 0 g z toho
Novinka
Pepsi Max Cherry 330 ml
Zavřít

Pepsi Max Cherry 330 ml

34 
Pepsi Max Cherry 330 ml Výživové údaje: na 100 ml Energetická hodnota 0,6 kcal/4 kJ Tuky 0 g z toho
Novinka
Finca la Torre – One 500 ml
Zavřít

Finca la Torre – One 500 ml

780 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre lisovaný za studena, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Limitovaná edice z prvního dne sklizně. Chuť: Intenzivní ovocná, s tóny čerstvě posečené trávy a olivových listů. Na patře hořká s rostoucí pikantností a náznaky zelených mandlí, jablka a slupky banánu. Komplexní a vyvážená. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Novinka
Finca la Torre – Lemon 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Lemon 250 ml

315 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Panenský olivový olej s příchutí citrónu. Kůra a dužina citrusu se za studena mele spolu s olivami. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: V nose ovocná s ostrými tóny citrónu. V ústech sladká a lehce pikantní chuť zdůrazněna zřetelně citrónovou kůrou. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Novinka
Finca la Torre – Orange 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Orange 250 ml

315 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Panenský olivový olej s příchutí pomeranče. Kůra a dužina citrusu se za studena mele spolu s olivami. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: V nose ovocná, středně zralé olivy s nádechem pomeranče. V ústech sladká s lehce pikantním nádechem, zvýrazněna zralým ovocem a pomerančovou kůrou. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Novinka
Finca la Torre – Arbequina 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Arbequina 250 ml

250 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre lisovaný za studena, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: Delikátně ovocná, čerstvá, hořká a kořeněná s náznaky nezralých mandlí, jablka a banánové slupky. Komplexní a vyvážená. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Novinka
Finca la Torre – Hojiblanca 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Hojiblanca 250 ml

250 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre lisovaný za studena, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: Intenzivní ovocná, s tóny čerstvě posečené trávy a olivových listů. Na patře hořká s rostoucí pikantností a náznaky zelených mandlí, jablka a slupky banánu. Komplexní a vyvážená. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Novinka
Nimm 2 Minis bez cukru Pomeranč a Citron 42 g
Zavřít

Nimm 2 Minis bez cukru Pomeranč a Citron 42 g

44 
Nimm 2 Minis bez cukru Pomeranč a Citron 42 g Průměrné výživové údaje na 100 g Na jeden bonbón (3,3
Novinka
HealthyCo Proteinella Hazelnut & Chocolate Bar 35 g
Zavřít

HealthyCo Proteinella Hazelnut & Chocolate Bar 35 g

37 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
HealthyCo Proteinella White Chocolate Bar 35 g
Zavřít

HealthyCo Proteinella White Chocolate Bar 35 g

37 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
HealthyCo Proteinella White Chocolate 400 g
Zavřít

HealthyCo Proteinella White Chocolate 400 g

159 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
HealthyCo Proteinella 200 g
Zavřít

HealthyCo Proteinella 200 g

109 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
HealthyCo Choco Peanut Butter 320 g
Zavřít

HealthyCo Choco Peanut Butter 320 g

189 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
HealthyCo Proteinella Salted caramel 200 g
Zavřít

HealthyCo Proteinella Salted caramel 200 g

109 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
HealthyCo Hazelnut Chocolate 100 g
Zavřít

HealthyCo Hazelnut Chocolate 100 g

64 
Čokoláda od společnosti HealthyCo zaujme každého fanouška sladkostí s absencí cukru. Jako alternativa pro sladkou chuť byl zvolen maltitol, přírodní sladidlo s vysokou sladivostí, který nezpůsobuje kazivost zubů. Obsahuje vysoký podíl kakaa, přírodní vanilkové aroma a vůbec žádný palmový olej, takže při mlsání nemusíš se smutkem myslet na kácení deštných pralesů!
Novinka
Spry Natural Green Tea Žvýkačky slazené xylitolem 10 ks
Zavřít

Spry Natural Green Tea Žvýkačky slazené xylitolem 10 ks

39 
Intenzivní a dlouhotrvající chuť Trident MAX - žvýkaček bez cukru je kombinací sladké chuti a zralých šťavnatých tropických chutí. Exploze chutí, která vám pomůže překonat ty nejtěžší chvíle kdy máte pocit, že si musíte dát něco sladkého. Neexistuje lepší způsob sladkého potěšení, než si dát žvýkačku, která má jen 4 kcal.
Novinka
Spry Natural Fruit Žvýkačky slazené xylitolem 10 ks
Zavřít

Spry Natural Fruit Žvýkačky slazené xylitolem 10 ks

39 
Intenzivní a dlouhotrvající chuť Trident MAX - žvýkaček bez cukru je kombinací sladké chuti a zralých šťavnatých tropických chutí. Exploze chutí, která vám pomůže překonat ty nejtěžší chvíle kdy máte pocit, že si musíte dát něco sladkého. Neexistuje lepší způsob sladkého potěšení, než si dát žvýkačku, která má jen 4 kcal.
Novinka
Sprite Zero 850 ml
Zavřít

Sprite Zero 500 ml

39 
Oblíbený nápoj Sprite bez cukru ve veliké 850 ml láhvi.
Novinka
Chupa Chups lízátko bez cukru - Cola 11 g
Zavřít

Chupa Chups lízátko bez cukru – Cola 11 g

15 
Legendární lízátka Chupa Chups přichází s řadou BEZ CUKRU. V lízátkách se používají cukerné alkoholy, které mají snížené kalorické hodnoty 2 kcal/gram oproti klasickému cukru, který má 4 Kcal/gram.
Novinka
Chupa Chups lízátko bez cukru - Višeň 11 g
Zavřít

Chupa Chups lízátko bez cukru – Višeň 11 g

15 
Legendární lízátka Chupa Chups přichází s řadou BEZ CUKRU. V lízátkách se používají cukerné alkoholy, které mají snížené kalorické hodnoty 2 kcal/gram oproti klasickému cukru, který má 4 Kcal/gram.
Novinka
Rockstar Waldmeister Boost 500 ml
Zavřít

Rockstar Waldmeister Boost 500 ml

69 
Rockstar si najde oblibu u každého aktivně sportujícího člověka, který občas potřebuje nakopnout a zároveň nechce přijmout přebytečné kalorie. Navíc ještě doplníš aminokyseliny a vitamíny.
Novinka
Sweet Freedom Choc Shot Mint 320 g
Zavřít

Sweet Freedom Choc Shot Mint 320 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Sweet Freedom Caramel Syrup 350 g
Zavřít

Sweet Freedom Caramel Syrup 350 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Sweet Freedom Choc Shot Orange Spice 320 g
Zavřít

Sweet Freedom Choc Shot Orange Spice 320 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Sweet Freedom Gingerbread Syrup 350 g
Zavřít

Sweet Freedom Gingerbread Syrup 350 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Sweet Freedom Golden Syrup 350 g
Zavřít

Sweet Freedom Golden Syrup 350 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Sweet Freedom Vanilla Syrup 350 g
Zavřít

Sweet Freedom Vanilla Syrup 350 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Sweet Freedom Choc Shot Coconut 320 g
Zavřít

Sweet Freedom Choc Shot Coconut 320 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Novinka
Better Than Angel Hair 385 g
Zavřít

Better Than Angel Hair 385 g

84 
Těstoviny z konjakové mouky a ovesné vlákniny bez lepku, které obsahují pouze 9 kcal a 100 g. Jsou zcela organické, neobsahují pšenici, tuk ani cukry.