FITFLAVOR

Náš příběh a historie.

Produkty nejen do diety, ale i pro zdravý životní styl. Exkluzivní sortiment, který v ČR a SK nemá obdoby.
Make your diet easier with us.

Jak to celé začalo

Únor 2018 – současnost

Ahoj, my jsme Martin a Filip. Už nás nebavilo jak je současný trh produktů v ČR omezený a tak jsme se rozhodli s tím něco udělat.

Psal se únor 2018 a k nám přišla první objednávka Kernel Season’s. Bylo to přesně 156 kusů. Myšlenka přivézt Kernel Season’s do ČR se nám honila v hlavě už od začátku roku 2017, tehdy jsme ale neměli žádné finanční prostředky na to produkty přivézt. 

Začínali jsme pouze s Kernel Season’s, prodávali je po známých a rozváželi do pár Gymů. Objednávky jsme realizovali přes instagram, roznášeli osobní odběry až k zákazníkům (což mimochodem děláme doteď).
Změna přišla až 18.9.2018, kdy jsme spustili první verzi webu.
Web jsme spustili těsně před Evls, na kterém jsme vystavovali 28.-29.9.2018. Což pro nás byla ohromná zkušenost. Oslovili jsme větší množství vás a navíc jsme uzavřeli spojenectví s dalšími Eshopy kterým doposud distribuujeme naše produkty. 

Díky partnerství, které máme v cizině se nám podařilo přinášet ,postupem času, spoustu zajímavých a trhem neobjevených produktů od nejrůznějších příchutí Energetických nápojů, přes Čokolády bez cukru, spreje na vaření až po Bolero drinks. 

Naší vizí, kterou se do FITFLAVORu snažíme přinášet je obohacovat produkty o český trh, něco co tu není, ale je v cizině. Když to mají jinde, tak proč to nemít tady?

Na závěr bychom chtěli říct, že budeme rádi, když nám navrhnete produkty, které byste tu rádi měli. My se je na oplátku pokusíme sehnat. 

S ♥ Martin a Filip.