Olej ve spreji je nedílná součást každé kuchyně.
Oleje ve spreji vám umožní nanést tenkou vrstvu oleje na pánev, gril nebo pečící formu díky které se vám žádné jídlo nepřipálí.
Díky tenké vrstvě oleje nepřidáváte do svého jídla přebytečné kalorie.

Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Zobrazit postranní panel
Vyprodáno
Finca la Torre – Arbequina 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Arbequina 250 ml

250 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre lisovaný za studena, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: Delikátně ovocná, čerstvá, hořká a kořeněná s náznaky nezralých mandlí, jablka a banánové slupky. Komplexní a vyvážená. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Vyprodáno
Finca la Torre – Hojiblanca 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Hojiblanca 250 ml

250 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre lisovaný za studena, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: Intenzivní ovocná, s tóny čerstvě posečené trávy a olivových listů. Na patře hořká s rostoucí pikantností a náznaky zelených mandlí, jablka a slupky banánu. Komplexní a vyvážená. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Finca la Torre – Lemon 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Lemon 250 ml

315 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Panenský olivový olej s příchutí citrónu. Kůra a dužina citrusu se za studena mele spolu s olivami. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: V nose ovocná s ostrými tóny citrónu. V ústech sladká a lehce pikantní chuť zdůrazněna zřetelně citrónovou kůrou. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Finca la Torre – One 500 ml
Zavřít

Finca la Torre – One 500 ml

780 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre lisovaný za studena, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Limitovaná edice z prvního dne sklizně. Chuť: Intenzivní ovocná, s tóny čerstvě posečené trávy a olivových listů. Na patře hořká s rostoucí pikantností a náznaky zelených mandlí, jablka a slupky banánu. Komplexní a vyvážená. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.
Finca la Torre – Orange 250 ml
Zavřít

Finca la Torre – Orange 250 ml

315 
Organický a biodynamický Extra panenský olivový olej Finca la Torre, který se pyšní ochrannou známkou Demeter. Panenský olivový olej s příchutí pomeranče. Kůra a dužina citrusu se za studena mele spolu s olivami. Certifikace Demeter označuje produkty biodynamického zemědělství v 54 zemích světa. Je udělována na základě splnění velmí přísných kritérií nad rámec ekologického zemědělství. Chuť: V nose ovocná, středně zralé olivy s nádechem pomeranče. V ústech sladká s lehce pikantním nádechem, zvýrazněna zralým ovocem a pomerančovou kůrou. Finca la Torre zaujímá specifické místo ve fascinujícím světě produkce a obchodu olivových olejů. Optimální kultivace půdy a stromů produkuje biologický olivový háj s velkým množstvím aromatického olejnatého ovoce. Ve všech fázích je využíváno nejmodernějších technických prostředků a nejnovějších poznatků. Od optimálních prořezů přes hnojení vlastním kompostem (získané z chovu ovcí a koní), cíleného zavlažování až k dovednému hubení škůdců pomocí specifických lapačů. Hlavním cílem je, aby zelené zlato použité ve vaší kuchyni bylo čisté, a co možná nejčerstvější, což umožní vychutnat jemné vůně a svěžest oleje jako při lisování.

Blackbox č. 1

1317 
Máš ve svém okolí vášnivého gurmána nebo gurmánku? Pak je toto dárkové balení výběrových olivových olejů a luxusního Kernel koření s příchutí lanýže a parmazánu výborným tipem na vánoční dárek. Jedná se o ideální duo pro přípravu zeleninových salátů či pro pořádnou sousedskou grilovačku. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.  

Blackbox č. 2

1604 
Pořádná dávka luxusního Kernel koření s příchutí lanýže a balení výběrového olivového oleje ze slunného Španělska. Tímhle dárkovým balíčkem si získáš srdce každého vášnivého kuchaře nebo kuchařky. Lanýžové koření v kombinaci s extra panenským olivovým olejem vykouzlí ty nejlepší zeleninové saláty nebo oživí každou letní grilovačku. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.

Blackbox č. 3

1157 
Pro všechny příznivce exotických chutí vznikl dárkový balíček obsahující výběrový olivový olej ze španělských olivových hájů, nepopiratelně dobré Kernel koření a v neposlední řadě úchvatný fíkový džem. Křupavý chléb namočený v prvotřídním olivovém oleji, dochucený sýrovým Kernel kořením, a to vše podtrženo senzační chutí fíkové marmelády, mňam! K tomu ještě doporučujeme servírovat sklenku výběrového vína. Případně si prohlédni i naše další vánoční boxy. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.  
Best Joy Cooking spray Chilli 250 ml
Zavřít

Best Joy Cooking spray Chilli 250 ml

149 
Řepkový olej v kombinaci s olivovým olejem ve spreji, který je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Umožní ti totiž nanést tenkou vrstvu oleje na pánev, gril nebo pečicí formu, díky čemuž se ti žádné jídlo nepřipálí a zároveň nebude plavat v přemíře oleje. Díky tenké vrstvě oleje nepřidáváš do svého jídla přebytečné kalorie. Navíc je s příchutí chilli, a tak potěší všechny milovníky pikantnějších pokrmů.
Best Joy Cooking spray Coconut 500 ml
Zavřít

Best Joy Cooking spray Coconut 500 ml

289 
Kokosový olej ve spreji je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Umožní ti totiž nanést tenkou vrstvu oleje na pánev, gril nebo pečicí formu, díky čemuž se ti žádné jídlo nepřipálí a zároveň nebude plavat v přemíře oleje. Díky tenké vrstvě oleje nepřidáváš do svého jídla přebytečné kalorie. Zkus vyzkoušet i další oleje ve spreji, které jsme pro vás na webu přichystali.
Best Joy Cooking spray Original 250 ml
Zavřít

Best Joy Cooking spray Original 250 ml

149 
Řepkový olej ve spreji je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Umožní ti totiž nanést tenkou vrstvu oleje na pánev, gril nebo pečicí formu, díky čemuž se ti žádné jídlo nepřipálí a zároveň nebude plavat v přemíře oleje. Díky tenké vrstvě oleje nepřidáváš do svého jídla přebytečné kalorie.
Oli-Oli olej ve spreji 170 g
Zavřít

Oli-Oli olej ve spreji 170 g

149 
Oli-Oli olej ve spreji 170 g Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 800 kcal/3347,2 kJ Tuky 88,8 g Z