Každé jídlo by mělo dobře chutnat. Z toho důvodu Vám přinášíme BBQ omáčky bez cukru, které skvěle dochutí jakékoliv slané jídlo. Pro sladké varianty jako jsou ovesné kaše, palačinky či jiné recepty skvěle poslouží sirup bez cukru nebo kapičky s koncentrovanou chutí.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Zobrazit postranní panel
Sweet Freedom Choc Shot 320 g
Zavřít

Sweet Freedom Choc Shot 320 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto čokoládovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo horkou čokoládu.
Vyprodáno
Sweet Freedom Cinnamon Syrup 350 g
Zavřít

Sweet Freedom Cinnamon Syrup 350 g

189 
Nízkokalorický sirup bez umělých sladidel, který obsahuje pouze 14 kalorií na porci . Právě sirup Sweet Freedom neobsahuje žádná umělá sladidla, zároveň je bez přidaného cukru. Složení je velice jednoduché, pouze pár ingrediencí, z nichž většina jsou extrakty z ovoce. S tímto karamelovo-skořicovým zázrakem dochutíte svoje palačinky, waffle, kaši nebo tvaroh.
Bulk Powders Zero Calorie Syrup 400 ml Karamel
Zavřít

Bulk Powders Zero Calorie Syrup 400 ml

159 
Zero calorie syrup je ideální způsob jak si dochutit jídlo bez výčitek. 0 tuků, 0 sacharidů, to je ideální hudba pro uši. Proteinové palačinky polité javorovým sirupem? Už se ti zbíhají sliny?