Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

Zobrazit postranní panel
Vyprodáno
BIG BOY® Caramel Latte @mamadomisha 250 g
Zavřít

BIG BOY® Caramel Latte @mamadomisha 250 g

179 
Zajímalo tě někdy, jak by asi tak mohla chutnat karamelová káva, kdyby si se do ní mohl z plna hrdla zakousnout? Tak teď už nad tím dumat nemusíš, jelikož si pro tebe Mama Domisha připravila výtečné máslo s příchutí právě karamelového latté. Co najdeš ve složení? Kromě pořádné porce arašídů ještě mléčnou čokoládu s karamelem a pro zjemnění přídavek mléka. Kdežto sladidla, palmový olej anebo barviva se této sklenici vyhýbají obloukem. Doporučujeme vám vyzkoušet i další produkty z řady od uznávané blogerky Mama Domishy.
Vyprodáno
Battle Bites Caramel Pretzel 62 g
Zavřít

Battle Bites Caramel Pretzel 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites tě dostanou svojí úžasnou, karamelovou příchutí v kombinaci se slanými preclíky, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Battle Bites Chocolate Caramel 62 g
Zavřít

Battle Bites Chocolate Caramel 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites tě dostanou svojí úžasnou, čokoládovo-karamelovou příchutí, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Keto Wise Fat Bombs Chocolate Pecan Clusters 32 g
Zavřít

Keto Wise Fat Bombs Chocolate Pecan Clusters 32 g

69 
Karamelové keto sušenky s pekanovými ořechy a MCT olejem, které chutnají naprosto dokonale. Zajímavé složení a ideální rozložení makronutrientů utváří ten nejlepší keto snack co jste kdy měli.
Vyprodáno
Keto Wise Fat Bombs Peanut Caramel Nougat 32 g
Zavřít

Keto Wise Fat Bombs Peanut Caramel Nougat 32 g

69 
To, že můžeš mlsat čokošku i bez přidaného cukru, je super, ale rozhodli jsme se v tomhle bodě nepřestávat a nepolevovat. Tajemstvím čokoládou pokrytých karamelek je speciální MCT olej s obsahem kyseliny kaprylové, který ihned a velmi efektivně zásobuje mozek i svaly energií. Olej je 100 % kokosového původu, i to je důvod, proč se sladkosti od Keto Wise využívají ve zdravotnických centrech napříč USA a Kanadou. Takže ti dodaná síla nemusí způsobovat výčitky! Vyzkoušejte i další příchutě v naší nabídce, karamelem to u nás určitě nekončí.

Oatein Millionaire Crunch Banoffe Caramel 58 g

69 
Znamenitá proteinová tyčinka, která potěší nejenom vegany. Dopřát si ji můžeš s čistým svědomím, jelikož obsahuje snížené množství cukru. Nejenom, že je tato proteinová tyčinka s výtečnou karamelovou příchutí, ještě navíc obsahuje vysoké množství bílkovin, a tak je vhodná pro sportovce. Dopřejte si ji jako svačinku během výletu, ve škole, v práci nebo třeba v posilovně. Nejdříve krásně křupe, potom se na jazyku rozplyne senzační chuť kombinace karamelu a banánu. Určitě vyzkoušej i další příchuť v naší nabídce.

Oatein Millionaire Crunch Hazelnut Caramel 58 g

69 
Vegetariáni, sportovci, milovníci chutného jídla i vyznavači gaučového sportu, zpozorněte. Představujeme ti proteinovou tyčinku s příchutí karamelu a oříšku, která je senzační svačinkou během výletu, ve škole, v práci nebo třeba v posilovně. Dopřát si ji můžeš s čistým svědomím, jelikož obsahuje snížené množství cukru, zato pořádnou dávku bílkovin. Na jazyku se ti rozplyne senzační chuť kombinace karamelu, oříšku a kvalitní čokolády. Určitě vyzkoušej i další příchuť v naší nabídce. DATUM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI: 28.5.2021
Vyprodáno
PROBRANDS Protein Bar Toffee & Caramel 45 g
Zavřít

PROBRANDS Protein Bar Toffee & Caramel 45 g

45 
Proteinová tyčinka s vláčnou příchutí karamelu, která tvůj jídelníček skvěle doplní především před plánovaným sportovním výkonem, jelikož je plná bílkovin. V tyčince se nenacházejí žádné přidané cukry anebo palmový olej. Ochutnej i další příchutě z naší nabídky.
Novinka
Red Delight Blonde karamelizovaná bílá čokoláda 85 g
Zavřít

Red Delight Blonde karamelizovaná bílá čokoláda 85 g

59 
Red Delight Blonde karamelizovaná bílá čokoláda 85 g Průměrné výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 431 kcal/1781 kJ Tuky
Vyprodáno
Werther's Original Butter Candies Sugar Free 80 g
Zavřít

Werther’s Original Butter Candies Sugar Free 80 g

89 
Vychutnejte si jemnou a bohatou chuť karamelu v těchto Karamelových bonbónech od značky Werthers's Original, které neobsahují přidaný cukr.
-8%
Werther's Original Cappuccino Sugar Free 42 g
Zavřít

Werther’s Original Cappuccino Sugar Free 42 g

45 
Kávové cucací karamelky, které svou chutí připomínají dětství. Vychutnejte si lahodný karamel doslazený maltitolem, nikoliv cukrem. K dostání navíc v praktickém balení, které se vyplatí mít vždy při ruce.
Vyprodáno
Werther's Original Caramel Chocolate Sugar Free 66,6 g
Zavřít

Werther’s Original Caramel Chocolate Sugar Free 66,6 g

89 
Werther’s jsou čokoládové cucací karamelky, které svou chutí připomínají dětství. Vychutnejte si lahodný karamel doslazený maltitolem, nikoliv cukrem. K dostání jsou navíc v praktickém balení, které se vyplatí mít vždy při ruce. Ochutnej i další varianty z naší nabídky.