Zobrazen 1. – 12. z 42 výsledků

Zobrazit postranní panel

Kvasnička borůvkový sirup 0,5 l

149 
Sirup připravený z lesních borůvek je výtečný do perlivých i neperlivých limonád. Pro zvýraznění chuti doporučujeme přidat několik lístečků máty. Borůvky jsou navíc kvalitním zdrojem vitaminů, a dokonce působí jako antidepresivum. Neváhejte vyzkoušet i jiné ovocné sirupy z nabídky, která je opravdu chutná a rozsáhlá. Po otevření lahev skladujte v lednici.  Datum minimální spotřeby: 7.2.2022
Kvasnička Lyofilizované lesní jahody 20 g
Zavřít

Kvasnička Lyofilizované lesní jahody 20 g

239 
Vitaminy nabitá sklenička, která je skvělým společníkem především v zimních měsících, kdy není k dispozici čerstvé ovoce. Nasypejte si lyofylizované lesní jahody do jogurtu anebo jimi například ozdobte upečený dort. Na 100 gramů výrobků bylo použito úctyhodných 700 gramů jahod. Neváhejte vyzkoušet i jiné produkty z nabídky od Kvasničky, třeba výtečné džemy nebo granolu, kterou úžasně doplníte výše zmiňovaný jogurt.  Minimální trvanlivost do: 21.6.2022

Meruňkový Kvasnička s kousky ovoce slazený cukrem 275 g

99 
Aby produkt mohl nést označení ‚džem‘, je potřeba, aby se v něm nacházelo minimálně 35 % ovocné složky. Což tento meruňkový Kvasnička splňuje zcela s přehledem. Džem je totiž vyrobený z krásných 80 % meruněk, zbylých 20 % tvoří nefalšovaný cukr. Výsledkem je výtečně dobrý džem, který se nádherně roztírá, a ještě lépe voní i chutná. Namažte si ho například na zdravé palačinky a odstartujte tak svůj den s úsměvem a spokojeným žaludkem.
Bolero Mix Pack 24 příchutí
Zavřít

Bolero Mix Pack 24 příchutí

288 
Bolero je sypký prášek, který se rozmíchá ve vodě a který neobsahuje téměř žádné cukry. Můžeš tak nahradit průmyslově vyráběné sycené drinky s vysokým množstvím cukru za různé příchutě nápojů, které si vytvoříš sám doma. Z jednoho sáčku připravíš až 4 litry nápoje. U nás najdeš přes 70 těchto Bolero příchutí. A jestli se nemůžeš rozhodnout, jakou zvolit, tak je skvělou volbou právě tento mix, ve kterém najdeš rovnou 24 příchutí! Tak která bude za tebe ta nejlepší, malina, ananas nebo třeba broskvový ledový čaj? KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:
  • Bez cukru
  • Bez lepku
  • Pro vegany a diabetiky
  • Nízkokalorický nápoj
  • Pomáha dodržovat pitný režim
-37%Novinka
HAPPY FOX - Kakaová tyčinka s kakaovými boby 50 g
Zavřít

HAPPY FOX – Kakaová tyčinka s kakaovými boby 50 g

19 
Výborné složení, skvělá cena a boží chuť, přesně tak bychom popsali kakaovou tyčinku s kakaovými boby od HAPPY FOX. Tyčinka neobsahuje žádný lepek, zato je plná kvalitních přírodních surovin, které potěší i všechny vegany. Zároveň se v této pochutině nenachází žádné konzervanty anebo umělá aromata a zvýrazňovače chuti. Jedná se o vhodnou svačinku, která vám doplní jak energii, tak i potřebné živiny. Touhle příchutí to u nás samozřejmě nekončí, a tak jakou ochutnáš dál?
-37%Novinka
HAPPY FOX - Kakaová tyčinka s kokosem 50 g
Zavřít

HAPPY FOX – Kakaová tyčinka s kokosem 50 g

19 
Výborné složení, skvělá cena a boží chuť, přesně tak bychom popsali kakaovou tyčiku s kokosem od HAPPY FOX. Tyčinka neobsahuje žádný lepek, zato je plná kvalitních přírodních surovin, které potěší i všechny vegany. Zároveň se v této pochutině nenachází žádné konzervanty anebo umělá aromata a zvýrazňovače chuti. Jedná se o vhodnou svačinku, která vám doplní jak energii, tak i potřebné živiny. Touhle příchutí to u nás samozřejmě nekončí, a tak jakou ochutnáš dál?

HAPPY FOX – Kokosová tyčinka 40 g

24 
Výborné složení, skvělá cena a boží chuť, přesně tak bychom popsali kokosovou tyčinku od HAPPY FOX. Tyčinka neobsahuje žádný lepek, zato je plná kvalitních přírodních surovin, které potěší i všechny vegany. Zároveň se v této pochutině nenachází žádné konzervanty anebo umělá aromata a zvýrazňovače chuti. Jedná se o vhodnou svačinku, která vám doplní jak energii, tak i potřebné živiny. Touhle příchutí to u nás samozřejmě nekončí, a tak jakou ochutnáš dál?
-30%Novinka
HAPPY FOX - Kokosová tyčinka s kakaem 40 g
Zavřít

HAPPY FOX – Kokosová tyčinka s kakaem 40 g

19 
Výborné složení, skvělá cena a boží chuť, přesně tak bychom popsali kokosovou tyčinku s kakaem od HAPPY FOX. Tyčinka neobsahuje žádný lepek, zato je plná kvalitních přírodních surovin, které potěší i všechny vegany. Zároveň se v této pochutině nenachází žádné konzervanty anebo umělá aromata a zvýrazňovače chuti. Jedná se o vhodnou svačinku, která vám doplní jak energii, tak i potřebné živiny. Touhle příchutí to u nás samozřejmě nekončí, a tak jakou ochutnáš dál?
-37%Novinka
HAPPY FOX - Malinová tyčinka 50 g
Zavřít

HAPPY FOX – Malinová tyčinka 50 g

19 
Výborné složení, skvělá cena a boží chuť, přesně tak bychom popsali malinovou tyčinku od HAPPY FOX. Tyčinka neobsahuje žádný lepek, zato je plná kvalitních přírodních surovin, které potěší i všechny vegany. Zároveň se v této pochutině nenachází žádné konzervanty anebo umělá aromata a zvýrazňovače chuti. Jedná se o vhodnou svačinku, která vám doplní jak energii, tak i potřebné živiny. Touhle příchutí to u nás samozřejmě nekončí, a tak jakou ochutnáš dál?
-17%Novinka
HAPPY FOX - Švestková tyčinka 50 g
Zavřít

HAPPY FOX – Švestková tyčinka 50 g

25 
Výborné složení, skvělá cena a boží chuť, přesně tak bychom popsali švestkovou tyčinku od HAPPY FOX. Tyčinka neobsahuje žádný lepek, zato je plná kvalitních přírodních surovin, které potěší i všechny vegany. Zároveň se v této pochutině nenachází žádné konzervanty anebo umělá aromata a zvýrazňovače chuti. Jedná se o vhodnou svačinku, která vám doplní jak energii, tak i potřebné živiny. Touhle příchutí to u nás samozřejmě nekončí, a tak jakou ochutnáš dál? MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO 28.2.2022

HAPPYBAR – tyčinka s para ořechy a guaranou bio & raw 50 g

39 
100% raw tyčinka s příchutí para ořechů a guarany je navíc k dostání v BIO kvalitě, a tak uspokojí i ty nejnáročnější mlsaly. Vmžiku tělu dodá energii, vlákninu i vitaminy, proto si ji dopřej například jako svačinku během výletu. Tyčinka je vhodná pro vegany i osoby s intolerancí lepku či laktózy. Nenachází se v ní žádný dodatečně přidaný cukr, tyčinka obsahuje pouze cukry získané z ovoce. Stejně tak se tu nevyskytují umělá barviva anebo konzervační látky. Jakou další příchuť z naší nabídky ochutnáš?