Sušenky nebo tyčinky nejlépe poslouží v situacích, kdy zrovna nemáte čas na klasické jídlo.
Zároveň touto svačinkou zaženete chuť na sladké.
S sebou si je tedy můžete vzít do práce, do školy nebo na výlet.

Zobrazen 1. – 12. z 67 výsledků

Zobrazit postranní panel

Aka Pusinky bez cukru 35 g

65 
Pusinky od polské společnosti Aka neobsahují cukr, dokonce ani tuk. Sladká chuť je zde docílena xylitolem. Jejich příjemná vanilková chuť tě donutí dvakrát přemýšlet jestli zrovna nedojídáš Vánoční cukroví od babičky, jsou neuvěřitelně křehké, přesně jako ty tradiční!
Vyprodáno
Battle Bites Caramel Pretzel 62 g
Zavřít

Battle Bites Caramel Pretzel 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites tě dostanou svojí úžasnou, karamelovou příchutí v kombinaci se slanými preclíky, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Battle Bites Chocolate Caramel 62 g
Zavřít

Battle Bites Chocolate Caramel 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites tě dostanou svojí úžasnou, čokoládovo-karamelovou příchutí, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?

Battle Bites Cookies & Cream 62 g

45 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites tě dostanou svojí úžasnou příchutí sušenky, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?

Battle Bites Glazed Sprinkled Donut 62 g

45 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites jsou s nevšední, avšak výtečnou příchutí donutu, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Battle Bites Narozeninový dort 62 g
Zavřít

Battle Bites Narozeninový dort 62 g

65 
Tato nutričně bohatá proteinová tyčinka je s příchutí, která vám připomene narozeninový dort. Navíc obsahuje pouze minimum kalorií, ale oproti tomu je plná bílkovin. Dostatečně zasytí, proto je vhodná jako svačinka třeba na turistické výlety nebo před návštěvou posilovny. Praktické balení se skládá ze dvou kusů, a tak se o tuto hodnotově vyváženou dobrotu můžeš podělit třeba se svým sportovním parťákem.
Vyprodáno
Battle Bites Red Velvet 62 g
Zavřít

Battle Bites Red Velvet 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites jsou s příchutí celosvětově proslulého dortu Red Velvet, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Battle Bites White Choc Toasted Marsh Mallow 62 g
Zavřít

Battle Bites White Choc Toasted Marsh Mallow 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Jak by asi chutnala marshmallová tyčinka? Ty Battle Bites ti to prozradí, protože přesně tak chutnají, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Battle Bites Zmražený Mrkvový Dort 62 g
Zavřít

Battle Bites Zmražený Mrkvový Dort 62 g

65 
Tahle proteinová slast potěší nejenom tebe, ale i tvého parťáka, jelikož se skládá ze dvou kusů. Battle Bites jsou ochucené zajímavou příchutí mrkvového dortu, a přitom obsahují nízké procento kalorií. Skvěle tvé tělo povzbudí před tréninkem, během výletu anebo třeba po cestě do práce. Už jsi ochutnal všechny příchutě z naší nabídky?
Vyprodáno
Corny Free Čokoláda 20 g
Zavřít

Corny Free Čokoláda 20 g

19 
Corny Free Nugát 20 g Výživové údaje: na 100 g na tyčinku (20 g) Energetická hodnota 325 kcal/1358 kJ 65
Vyprodáno
Corny Free Jogurt 20 g
Zavřít

Corny Free Jogurt 20 g

19 
Corny Free Jogurt 20 g Výživové údaje: na 100 g na tyčinku (20 g) Energetická hodnota 335 kcal/1403 kJ 67
Vyprodáno
Corny Free Nugát 20 g
Zavřít

Corny Free Nugát 20 g

19 
Corny Free Nugát 20 g Výživové údaje: na 100 g na tyčinku (20 g) Energetická hodnota 334 kcal/1396 kJ 67