Vína bez alkoholu je pojem který už dávno není oxymóron. Přitom se postup výroby nealkoholických vín tolik neliší od těch standardních. Vína procházejí fermentací tak jako klasické a alkohol je odstraněn až v pozdější fázi. To dává této nealkoholické variantě bohatou vínovou chuť, na rozdíl od hroznového džusu, u kterého se cukr pomocí fermentace nepřetavuje v alkohol.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazit postranní panel
-20%
Eisberg Cabernet Savignon Červené víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Eisberg Cabernet Savignon Červené víno bez alkoholu 0,75 l

279 
Rakouská firma Eisberg přichází se svojí variantou nealkoholického vína a ty tak můžeš vyzkoušet nealkoholický Sauvignon v červeném provedení. Specifické na tomto bohatém víně je, že se hrozny pro jeho výrobu vybírají pečlivě napříč vinicemi tak aby byly použity pouze ty nejšťavnatější a nejchutnější. I to je důvod proč si vína od firmy Eisberg zachovávají tak bohatou chuť i přes proces dealkoholizace. Obsah kalorií je proklatě nízko. DATUM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI: 30.3.2022
Eisberg Chardonnay Bílé víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Eisberg Chardonnay Bílé víno bez alkoholu 0,75 l

349 
Rakouská firma Eisberg přichází se svojí variantou nealkoholického vína a ty tak můžeš vyzkoušet nealkoholický Chardonnay v bílém provedení. Specifické na tomto bohatém víně kromě jiného je, že se hrozny pro jeho výrobu vybírají pečlivě napříč vinicemi tak, aby byly použity pouze ty nejšťavnatější a nejchutnější. I to je důvod, proč si vína od firmy Eisberg zachovávají tak bohatou chuť i přes proces dealkoholizace. Obsah kalorií je proklatě nízko.
Eisberg Savignon Blanc Bílé víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Eisberg Savignon Blanc Bílé víno bez alkoholu 0,75 l

349 
Rakouská firma Eisberg přichází se svojí variantou nealkoholického vína a ty tak můžeš vyzkoušet nealkoholický Sauvignon v bílém provedení. Specifické na tomto bohatém víně je, že se hrozny pro jeho výrobu vybírají pečlivě napříč vinicemi tak aby byly použity pouze ty nejšťavnatější a nejchutnější. I to je důvod proč si vína od firmy Eisberg zachovávají tak bohatou chuť i přes proces dealkoholizace. Obsah kalorií je proklatě nízko.
Schloss Sommerau Bílé víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Schloss Sommerau Bílé víno bez alkoholu 0,75 l

299 
Neboj se, že by si odstraněním alkoholu přišel o požitek z dobrého vína. Vinařství Schloss Sommerau ze stáje Peter Mertes, rodinného podniku od našich sousedů z Německa, se vyznačuje obzvlášť šetrným způsobem odstranění alkoholu a zachovává tak plnou chuť hroznů. 1 dl obsahuje pouze 24 Kcal. Pro vybíravější máme k dispozici i v růžové variantě!
Schloss Sommerau Růžové víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Schloss Sommerau Růžové víno bez alkoholu 0,75 l

299 
Neboj se, že by si odstraněním alkoholu přišel/a o požitek z dobrého vína. Vinařství Schloss Sommerau ze stáje Peter Mertes, rodinného podniku od našich sousedů z Německa, se vyznačuje obzvlášť šetrným způsobem odstranění alkoholu a zachovává tak plnou chuť hroznů. Nízký obsah kalorií, bez alkoholu a plná chuť. Pro vybíravější máme k dispozici i v bílé variantě!
Torres Natureo Muscat 2019 Bílé víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Torres Natureo Muscat 2019 Bílé víno bez alkoholu 0,75 l

399 
Vinařství Torres je striktně rodinná firma řadící se mezi elitu španělského vinárenství jíž po stovky let. Ryze přírodní víno Natureo je výsledkem dlouholetého výzkumu a šlechtění. Alkohol se od vína odděluje až v pozdějším procesu, díky čemuž se zachová plná chuť i aroma. Kromě absence alkoholu disponuje i menším obsahem kalorií! Na 100 ml obsahuje pouze 20 Kcal.