Vína bez alkoholu je pojem který už dávno není oxymóron. Přitom se postup výroby nealkoholických vín tolik neliší od těch standardních. Vína procházejí fermentací tak jako klasické a alkohol je odstraněn až v pozdější fázi. To dává této nealkoholické variantě bohatou vínovou chuť, na rozdíl od hroznového džusu, u kterého se cukr pomocí fermentace nepřetavuje v alkohol.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazit postranní panel
Vyprodáno
Eisberg Cabernet Savignon Červené víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Eisberg Cabernet Savignon Červené víno bez alkoholu 0,75 l

Rakouská firma Eisberg přichází se svojí variantou nealkoholického vína a ty tak můžeš vyzkoušet nealkoholický Sauvignon v červeném provedení. Specifické na tomto bohatém víně je, že se hrozny pro jeho výrobu vybírají pečlivě napříč vinicemi tak aby byly použity pouze ty nejšťavnatější a nejchutnější. I to je důvod proč si vína od firmy Eisberg zachovávají tak bohatou chuť i přes proces dealkoholizace. Obsah kalorií je proklatě nízko.  

Eisberg Chardonnay Bílé víno bez alkoholu 0,75 l

169 
Rakouská firma Eisberg přichází se svojí variantou nealkoholického vína a ty tak můžeš vyzkoušet nealkoholický Chardonnay v bílém provedení. Specifické na tomto bohatém víně kromě jiného je, že se hrozny pro jeho výrobu vybírají pečlivě napříč vinicemi tak, aby byly použity pouze ty nejšťavnatější a nejchutnější. I to je důvod, proč si vína od firmy Eisberg zachovávají tak bohatou chuť i přes proces dealkoholizace. Obsah kalorií je proklatě nízko.
Vyprodáno
Eisberg Savignon Blanc Bílé víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Eisberg Savignon Blanc Bílé víno bez alkoholu 0,75 l

Rakouská firma Eisberg přichází se svojí variantou nealkoholického vína a ty tak můžeš vyzkoušet nealkoholický Sauvignon v bílém provedení. Specifické na tomto bohatém víně je, že se hrozny pro jeho výrobu vybírají pečlivě napříč vinicemi tak aby byly použity pouze ty nejšťavnatější a nejchutnější. I to je důvod proč si vína od firmy Eisberg zachovávají tak bohatou chuť i přes proces dealkoholizace. Obsah kalorií je proklatě nízko.

Schloss Sommerau Růžové víno bez alkoholu 0,75 l

75 
Neboj se, že by si odstraněním alkoholu přišel/a o požitek z dobrého vína. Vinařství Schloss Sommerau ze stáje Peter Mertes, rodinného podniku od našich sousedů z Německa, se vyznačuje obzvlášť šetrným způsobem odstranění alkoholu a zachovává tak plnou chuť hroznů. Nízký obsah kalorií, bez alkoholu a plná chuť. Pro vybíravější máme k dispozici i v bílé variantě!
-17%
Schloss Sommerau Bílé víno bez alkoholu 0,75 l
Zavřít

Schloss Sommerau Růžové víno bez alkoholu 0,75 l

249 
Neboj se, že by si odstraněním alkoholu přišel o požitek z dobrého vína. Vinařství Schloss Sommerau ze stáje Peter Mertes, rodinného podniku od našich sousedů z Německa, se vyznačuje obzvlášť šetrným způsobem odstranění alkoholu a zachovává tak plnou chuť hroznů. 1 dl obsahuje pouze 24 Kcal. Pro vybíravější máme k dispozici i v růžové variantě!

Torres Natureo Muscat 2019 Bílé víno bez alkoholu 0,75l

75 
Vinařství Torres je striktně rodinná firma řadící se mezi elitu španělského vinárenství jíž po stovky let. Ryze přírodní víno Natureo je výsledkem dlouholetého výzkumu a šlechtění. Alkohol se od vína odděluje až v pozdějším procesu, díky čemuž se zachová plná chuť i aroma. Kromě absence alkoholu disponuje i menším obsahem kalorií! Na 100 ml obsahuje pouze 20 Kcal.