Poslední dobou se na trhu objevily různé druhy hub, které příznivě působí na lidský organismus. Bohužel ne každý k nim nalezne cestu skrze kuchyňskou úpravu. V takovém případě se zde nachází jiné řešení, jak si užít dostatečně sílu vitální houby podle vlastního výběru a bez tepelné úpravy. Postačí se zaměřit na vitální houby, které se nabízí jako doplněk stravy v rostlinných kapslích. Ty obsahují kvalitně zpracovaný čistý produkt, který přinese jisté bonusy pro zdravý lidský organismus.
Pro lepší orientaci mezi produkty nahlédněte do herbáře.

Zobrazuji všech 5 výsledků

Zobrazit postranní panel
Balíček
BLACKBOX pro zdraví
Zavřít

BLACKBOX pro zdraví

1699 Kč
Darovat někomu možnost zlepšit si své zdraví, imunitu nebo psychiku je vskutku naplňující. S naším mixem bylinek, vitálních hub a extraktů z té správné fauny to ani nezabere tolik úsilí. Ať už se jedná o podporu jater a trávícího traktu v podobě rakytníku, imunitu podporující reishi, stárnutí zpomalující cordyceps, antioxidační čagu nebo ženšen pravý a sibiřský, jenž napomáhá vitalitě, dobré fyzické kondici nebo proti únavě. Většina bylinek se řadí i mezi adaptogeny, což jsou rostliny napomáhající ke zvládnutí stresu. Ve zkratce se tak dá říct, že blackbox je to nejlepší z tradiční medicíny v líbivém moderním balení!
FITFLAVOR Čaga - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Čaga – 60 kapslí

339 
Čaga s vysokým obsahem betaglukanů pro přirozenou podporu imunity.
FITFLAVOR Cordyceps - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Cordyceps – 60 kapslí

339 
Cordyceps je zdrojem vitamínů, minerálů, bílkovin betaglukanů, koenzymu Q10 a dalších látek, které mají blahodárný vliv na lidský organismus.
FITFLAVOR Hlíva ústřičná - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Hlíva ústřičná – 60 kapslí

279 
Hlíva ústřičná s vysokým obsahem betaglukanů pro přirozenou podporu imunity.
FITFLAVOR Reishi - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Reishi – 60 kapslí

339 
Reishi má příznivý vliv na imunitní systém, obranyschopnost, hladinu cholesterolu v krvi a funkci oběhové soustavy.