Doplňky, které napomáhají doplnit dostatečné množství vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro lidský organismus a imunitu. Speciálně sportovci, kteří pravidelně vystavují své tělo zvýšené fyzické aktivitě vyžadují vyšší přísun vitaminů a minerálů.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazit postranní panel

FITFLAVOR Lysin – 60 kapslí

199 
Lysin je esenciální aminokyselina, která napomáhá regeneraci svalů, hojení ran a oparů. Hraje důležitou roli při budování imunity, při trávení a pro funkci proteinů v těle. Zlepšuje vstřebávání vápníku a pomáhá tvorbě svalové bílkoviny. Často je používaný při fyzické zátěži a sportu.
FITFLAVOR Magnesium Bisglycinát - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Magnesium Bisglycinát – 60 kapslí

349 
Magnesium bisglycinát je chelátová forma hořčíku, která je lépe vstřebatelná. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke zlepšení psychického stavu. Pomáhá udržovat normální stav z kostí, zubů a svalů.
FITFLAVOR Mořský Kolagen s Kyselinou Hyaluronovou 200 g
Zavřít

FITFLAVOR Mořský Kolagen s Kyselinou Hyaluronovou – borůvka 200 g

1099 
Mořský kolagen je vláknitý protein získávaný z mořské fauny. Kolagen posiluje vlasy, nehty, kůži a má antioxidační vlastnosti. Dále zlepšuje regeneraci a vyživování chrupavky, vaziva a zlepšuje promazávání kloubů. Kyselina hyaluronová dokáže v pleti zadržovat velké množství vody, změkčuje a vyhlazuje kůži, má protizánětlivé a antioxidační účinky.
-22%
FITFLAVOR Vitamín C s rakytníkem - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Vitamín C s rakytníkem – 60 kapslí

219 
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, tvorbě kolagenu, správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Obohaceno o Rakytník řešetlákový pro lepší vstřebatelnost.
-11%
FITFLAVOR Vitamín D3 - 90 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Vitamín D3 – 90 kapslí

249 
Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému, svalů, kostí a zubů. Umožňuje správné vstřebávání vápníku. Vitamín D hraje velmi důležitou roli v podpoře imunity. Doporučuje se doplňovat jej zejména ve středním a vyšším věku, ženám v menopauze a po ní, osobám s nadváhou a obezitou, těhotným, kojícím ženám a lidem žijícím ve znečištěném životním a pracovním prostředí.
-12%Novinka
HAPPYLIFE Hydrolyzovaný kolagen Peptan B 150 g
Zavřít

HAPPYLIFE Hydrolyzovaný kolagen Peptan B 150 g

219 
Kolagen je důležitou kloubní podporou, která s přibývajícím věkem potřebuje doplnit. Rozpustnost tohoto výživového doplňku ve vodě je velmi dobrá a výsledkem je téměř neutrální chuť. Ve složení se nachází čistý protein, který má mimo jiné pozitivní vliv na stav nehtů, vlasů i pokožky. HAPPYLIFE kolagen dokonce znovunastartuje tvorbu vlastního kolagenu. K dostání je i ve větším balení. Jaké je doporučené denní dávkování? První 3 měsíce užívej 1 dávku, tedy 10 g kolagenu, denně, následně 1 dávku týdně. 1 dávku je potřeba důkladně rozmíchat v 250 ml vody.
-10%Novinka
HAPPYLIFE Hydrolyzovaný kolagen Peptan B 300 g
Zavřít

HAPPYLIFE Hydrolyzovaný kolagen Peptan B 300 g

359 
Kolagen je důležitou kloubní podporou, která s přibývajícím věkem potřebuje doplnit. Rozpustnost tohoto výživového doplňku ve vodě je velmi dobrá a výsledkem je téměř neutrální chuť. Ve složení se nachází čistý protein, který má mimo jiné pozitivní vliv na stav nehtů, vlasů i pokožky. HAPPYLIFE kolagen dokonce znovunastartuje tvorbu vlastního kolagenu. Jaké je doporučené denní dávkování? První 3 měsíce užívej 1 dávku, tedy 10 g kolagenu, denně, následně 1 dávku týdně. 1 dávku je potřeba důkladně rozmíchat v 250 ml vody.
BLACKBOX - Zdraví pro ženy
Zavřít

Blackbox – Zdraví pro ženy

2665 
Zdraví pro ženy je dárkový balíček, který zahrnuje vše, co přispěje ke zkvalitnění ženského zdraví. Součástí dárkové krabičky je kolagen, který zpevňuje a tím omlazuje pokožku, napomáhá lepší funkci střev či zlepšuje paměť, kvalitu vlasů i kloubů. Maca vylepší fyzickou i psychickou kondici a dodá potřebnou energii i sílu. Zároveň harmonizuje menstruační cyklus. Ašvaganda podpoří relaxaci či činnost kardiovaskulárního systému a zlepší stav pokožky. Mimo jiné se zde nachází nepostradatelný hořčík a blahodárná Aloe. V každém se navíc nachází brožura produktů a vonný papírek, a tak obdarovaného po rozbalení překvapí nejenom super produkty, ale i krásná vůně.