Doplňky, které napomáhají doplnit dostatečné množství vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro lidský organismus a imunitu. Speciálně sportovci, kteří pravidelně vystavují své tělo zvýšené fyzické aktivitě vyžadují vyšší přísun vitaminů a minerálů.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Zobrazit postranní panel
Bulk Powders B Vitamin Complex 60 tablet
Zavřít

Bulk Powders B Vitamin Complex 60 tablet

219 
B Vitamin Complex obsahuje kompletní spektrum vitaminů B. Navíc je tento doplněk obohacen o biotin, inositol a cholin. Skupina vitaminů B v bodech: - Přispívají ke správné funkci nervového systému. - Podporují imunitu. - Napomáhají tvorbě červených krvinek. - Snižují únavu a stres. - Přispívají k udržení normálního stavu pokožky a zraku.
Bulk Powders Complete Multivitamin Complex 90 tablet
Zavřít

Bulk Powders Complete Multivitamin Complex 90 tablet

299 
- 30+ vitamínů, minerálů, probiotik a antioxidantů - Výtažky z rostlin a ovoce - Nejvyužitelnější biologické formy Complete Multivitamin Complex obsahuje 33 aktivních složek z řad vitaminů, minerálů, rostlinných výtažků a laktobacily. Nabízí ideální způsob, jak doplnit ideální množství vitaminů a minerálů do těla. Vyšší příjem vitaminů je vhodný především pro osoby se zvýšenou fyzickou zátěží. Vyšší dávky vitaminů a minerálů působí zároveň preventivně proti různých chorobám a potlačují stres.
Bulk Powders Omega 3 1000 mg 90 kapslí
Zavřít

Bulk Powders Omega 3 1000 mg 90 kapslí

209 
Omega 3 od Bulk Powders obsahují kvalitní rybí olej z ryb studených vod. Obsahují mastné kyseliny EPA a DHA, které si lidský organismus není schopný vytvořit. Zvýšený příjem Omega 3 mastných kyselin má pozitivní vliv na srdeční činnost a přispívá ke správné funkci mozku a očí.
Novinka
FITFLAVOR Vitamín C s rakytníkem - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Vitamín C s rakytníkem – 60 kapslí

229 
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, tvorbě kolagenu, správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Obohaceno o Rakytník řešetlákový pro lepší vstřebatelnost.