Doplňky, které napomáhají doplnit dostatečné množství vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro lidský organismus a imunitu. Speciálně sportovci, kteří pravidelně vystavují své tělo zvýšené fyzické aktivitě vyžadují vyšší přísun vitaminů a minerálů.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazit postranní panel
Balíček
BLACKBOX pro zdraví
Zavřít

BLACKBOX pro zdraví

1699 Kč
Darovat někomu možnost zlepšit si své zdraví, imunitu nebo psychiku je vskutku naplňující. S naším mixem bylinek, vitálních hub a extraktů z té správné fauny to ani nezabere tolik úsilí. Ať už se jedná o podporu jater a trávícího traktu v podobě rakytníku, imunitu podporující reishi, stárnutí zpomalující cordyceps, antioxidační čagu nebo ženšen pravý a sibiřský, jenž napomáhá vitalitě, dobré fyzické kondici nebo proti únavě. Většina bylinek se řadí i mezi adaptogeny, což jsou rostliny napomáhající ke zvládnutí stresu. Ve zkratce se tak dá říct, že blackbox je to nejlepší z tradiční medicíny v líbivém moderním balení!
FITFLAVOR Lysin - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Lysin – 60 kapslí

219 
Lysin je esenciální aminokyselina, která napomáhá regeneraci svalů, hojení ran a oparů. Hraje důležitou roli při budování imunity, při trávení a pro funkci proteinů v těle. Zlepšuje vstřebávání vápníku a pomáhá tvorbě svalové bílkoviny. Často je používaný při fyzické zátěži a sportu.
Vyprodáno
FITFLAVOR Magnesium Bisglycinát - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Magnesium Bisglycinát – 60 kapslí

269 
Magnesium bisglycinát je chelátová forma hořčíku, která je lépe vstřebatelná. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke zlepšení psychického stavu. Pomáhá udržovat normální stav z kostí, zubů a svalů.
Vyprodáno
FITFLAVOR Mořský Kolagen s Kyselinou Hyaluronovou 200 g
Zavřít

FITFLAVOR Mořský Kolagen s Kyselinou Hyaluronovou – borůvka 200 g

899 
Mořský kolagen je vláknitý protein získávaný z mořské fauny. Kolagen posiluje vlasy, nehty, kůži a má antioxidační vlastnosti. Dále zlepšuje regeneraci a vyživování chrupavky, vaziva a zlepšuje promazávání kloubů. Kyselina hyaluronová dokáže v pleti zadržovat velké množství vody, změkčuje a vyhlazuje kůži, má protizánětlivé a antioxidační účinky.
FITFLAVOR Vitamín C s rakytníkem - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Vitamín C s rakytníkem – 60 kapslí

229 
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, tvorbě kolagenu, správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Obohaceno o Rakytník řešetlákový pro lepší vstřebatelnost.
FITFLAVOR Vitamín D3 - 90 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Vitamín D3 – 90 kapslí

199 
Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému, svalů, kostí a zubů. Umožňuje správné vstřebávání vápníku. Vitamín D hraje velmi důležitou roli v podpoře imunity. Doporučuje se doplňovat jej zejména ve středním a vyšším věku, ženám v menopauze a po ní, osobám s nadváhou a obezitou, těhotným, kojícím ženám a lidem žijícím ve znečištěném životním a pracovním prostředí.