Něco je ve vodě.
Je to opravdová chuť ovoce a rostlin, která obohatí ten nejlepší nápoj na světě – vodu.

Zůstaň hydratovaný, je to důležité.
Pít dva litry denně je stejně důležité jako dýchat vzduch. K správnému fungování těla a mysli potřebujeme obojí, jelikož správná hydratace zvyšuje energii a pozornost. Pij více vody a zůstaň hydratovaný – je to to nejlepší, co můžeš pro své tělo udělat.

Proč tedy neudělat z hydratace chutnou zábavu?

Zobrazen 1. – 12. z 24 výsledků

Zobrazit postranní panel
Novinka
Waterdrop® Lahev nerez matná 600 ml černá
Zavřít

Waterdrop® Lahev nerez matná 600 ml

809 
Oblíbená lahev na vodu z dvouplášťové nerezové oceli udrží tvůj nápoj studený až 24 hodin a horký až 12 hodin. Vyber si svůj oblíbený design v objemu 600 ml. Nyní k dostání v nových barevných variantách!

Waterdrop® Lahev nerez metalická 600 ml

879 
Ocel na výsluní: naše matné metalické lahve, vyrobené z dvouplášťové nerezové oceli, září v novém elegantním designu. Měj svůj drink ledově vychlazený až 24 hodin nebo horký až 12 hodin. Objev svou favoritku.

Waterdrop® Lahev nerez MIRROR 600 ml

889 
Oblíbená lahev na vodu z dvouplášťové nerezové oceli udrží tvůj nápoj studený až 24 hodin a horký až 12 hodin. Vyber si svůj oblíbený design v objemu 600 ml. Objev nyní v novém Mirror designu!

Waterdrop® Lahev skleněná EDITION 600 ml

649 
Jednorázové lahve už jsou out: oblíbená klasika z vysoce kvalitního a odolného borosilikátového skla (600 ml) ti nejen pomáhá pít více vody, ale zároveň snižuje tvou uhlíkovou stopu. Vyber si svůj oblíbený design.
Novinka
Waterdrop® microdrink BOOST 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink BOOST 12 ks

179 
Máš před sebou nabitý den? S brazilskou vitamínovou bombou açaí a lahodnou chutí černého rybízu a bezu všechny povinnosti hravě zvládneš! Drink bez cukru s černým bezem je dokonale vybalancovaný a osvěžující. Naboostuj svůj pitný režim.
Novinka
Waterdrop® microdrink CLEAN 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink CLEAN 12 ks

179 
CLEAN znamená nový začátek. Nezaměnitelná chuť výtažku z bobulí jalovce spárovaná s dotekem čerstvého výtažku z kopřivy je k dokonalosti dovedená jemností chuti bylinného tria tymiánu, šalvěje a chmele. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Novinka
Waterdrop® microdrink DEFENCE 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink DEFENCE 12 ks

179 
Tai Chi nebo vitamín C? Obojí dodává tvému tělu potřebnou sebeobranu. Neobyčejná symfonie tónů moringy a šípku s lahodnou chutí brusinky. DEFENCE pro dny, kdy potřebuješ obranyschopnost. Šípek je králem superpotravin a obsahuje vitamín C. Nápoj bez cukru, který s sebou máš kdekoli a kdykoli.
Novinka
Waterdrop® microdrink FLAIR 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink FLAIR 12 ks

179 
Společně s FLAIR: vychutnej si luxusní kombinaci jemného bezového květu, lipového květu s chutí zralé maliny.

Waterdrop® microdrink FOCUS 12 ks

179 
Prožívej své okamžiky naplno: vynikající mix chutí baobabu a aceroly povzbuzený svěžestí limety. FOCUS, když se potřebuješ soustředit! Drink bez cukru, který s sebou máš kdekoli a kdykoli. Balená voda není nejlepší řešení. Šetři přírodu a rozpusť FOCUS v perlivé nebo neperlivé vodě.
Novinka
Waterdrop® microdrink GLOW 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink GLOW 12 ks

179 
Vpusť do svého života slunce a osvěž se kombinací křehké opuncie a artyčoku za doprovodu sladkého manga. Vychutnávej si chuť léta s Microdrinky GLOW a nakopni svůj letní pitný režim na plné obrátky. Drink bez cukru, který s sebou máš kdekoli a kdykoli. Nech zazářit paprsky slunce v neperlivé vodě a chuť manga ti připomene dovolenou u moře.
Novinka
Waterdrop® microdrink LOVE 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink LOVE 12 ks

179 
Dlouho očekávaná příchuť LOVE je zpět. Stará láska nikdy nerezaví - snové trio granátového jablka, goji a schizandry dobude nejedno srdce.
Novinka
Waterdrop® microdrink NERO 12 ks
Zavřít

Waterdrop® microdrink NERO 12 ks

229 
Objev NERO, naši jedinou příchuť s přírodním kofeinem. Osvěžující kombinace guarany, kolového ořechu, ostružin a aktivního uhlí ti poskytne to správné energické nakopnutí a zároveň ti pomáhá pít více vody. Místo energetických nápojů v plechovce vyzkoušej tuhle kofeinovou bombu! Neboj se být NERO. Bez cukru - Bez umělých barviv - S vitamíny a antioxidanty