Občas je potřeba spolehnout se na tradiční medicínu. Svět bylinek je fascinující a při mnohých zdravotních potížích nabízí řešení, o kterém věděli už naše prababičky. Kdo jiný by měl vědět jak uzdravit tělo a duši, než matka příroda? Ať už se jedná o blahodárnou Čagu, pročišťující Aloe Veru, nebo přírodní budič libida – Tribulus!

Zobrazen 1. – 12. z 30 výsledků

Zobrazit postranní panel

BLACKBOX pro zdraví

1699 Kč
Darovat někomu možnost zlepšit si své zdraví, imunitu nebo psychiku je vskutku naplňující. S naším mixem bylinek, vitálních hub a extraktů z té správné fauny to ani nezabere tolik úsilí. Ať už se jedná o podporu jater a trávícího traktu v podobě rakytníku, imunitu podporující reishi, stárnutí zpomalující cordyceps, antioxidační čagu nebo ženšen pravý a sibiřský, jenž napomáhá vitalitě, dobré fyzické kondici nebo proti únavě. Většina bylinek se řadí i mezi adaptogeny, což jsou rostliny napomáhající ke zvládnutí stresu. Ve zkratce se tak dá říct, že blackbox je to nejlepší z tradiční medicíny v líbivém moderním balení!
Bulk Powders B Vitamin Complex 60 tablet
Zavřít

Bulk Powders B Vitamin Complex 60 tablet

219 
B Vitamin Complex obsahuje kompletní spektrum vitaminů B. Navíc je tento doplněk obohacen o biotin, inositol a cholin. Skupina vitaminů B v bodech: - Přispívají ke správné funkci nervového systému. - Podporují imunitu. - Napomáhají tvorbě červených krvinek. - Snižují únavu a stres. - Přispívají k udržení normálního stavu pokožky a zraku.
Vyprodáno
Bulk Powders Complete Multivitamin Complex 90 tablet
Zavřít

Bulk Powders Complete Multivitamin Complex 90 tablet

299 
- 30+ vitamínů, minerálů, probiotik a antioxidantů - Výtažky z rostlin a ovoce - Nejvyužitelnější biologické formy Complete Multivitamin Complex obsahuje 33 aktivních složek z řad vitaminů, minerálů, rostlinných výtažků a laktobacily. Nabízí ideální způsob, jak doplnit ideální množství vitaminů a minerálů do těla. Vyšší příjem vitaminů je vhodný především pro osoby se zvýšenou fyzickou zátěží. Vyšší dávky vitaminů a minerálů působí zároveň preventivně proti různých chorobám a potlačují stres.
Vyprodáno
Bulk Powders Omega 3 1000 mg 90 kapslí
Zavřít

Bulk Powders Omega 3 1000 mg 90 kapslí

209 
Omega 3 od Bulk Powders obsahují kvalitní rybí olej z ryb studených vod. Obsahují mastné kyseliny EPA a DHA, které si lidský organismus není schopný vytvořit. Zvýšený příjem Omega 3 mastných kyselin má pozitivní vliv na srdeční činnost a přispívá ke správné funkci mozku a očí.
FITFLAVOR Aloe Vera - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Aloe vera – 60 kapslí

269 
Aloe vera příznivě ovlivňuje trávicí soustavu, napomáhá pročištění těla a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
FITFLAVOR Ašvaganga - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ašvaganga – 60 kapslí

259 
Ašvaganda (Withania somnifera) neboli indický ženšen napomáhá duševnímu zdraví, kognitivní činnosti, koncentraci a působí jako antioxidant.
Novinka
FITFLAVOR Brahmi - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Brahmi – 60 kapslí

269 
Brahmi (Bakopa drobnolistá) obsahuje saponiny, nazývané bacopsidy, které mají pozitivní vliv na mozek, posílení paměti, koncentraci, duševní výkonnost a stres. Brahmi je antioxidant, který přispívá k normální činnosti žlučníku.
FITFLAVOR Čaga - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Čaga – 60 kapslí

339 
Čaga s vysokým obsahem betaglukanů pro přirozenou podporu imunity.
Novinka
FITFLAVOR Černý česnek - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Černý česnek – 60 kapslí

329 
Česnek kuchyňský (Allium sativum) přirozeně pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi, působí jako antioxidant a podporuje normální funkci srdce a cév.
FITFLAVOR Cordyceps - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Cordyceps – 60 kapslí

339 
Cordyceps je zdrojem vitamínů, minerálů, bílkovin betaglukanů, koenzymu Q10 a dalších látek, které mají blahodárný vliv na lidský organismus.
FITFLAVOR Ginkgo biloba - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Ginkgo biloba – 60 kapslí

259 
Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje paměť a má antioxidační účinky.
Novinka
FITFLAVOR Hlíva ústřičná - 60 kapslí
Zavřít

FITFLAVOR Hlíva ústřičná – 60 kapslí

279 
Hlíva ústřičná s vysokým obsahem betaglukanů pro přirozenou podporu imunity.